SYSTEM ROZGRYWEK FAZY PO 3 EDYCJI DALK

2 LIGA DALK :


PIERWSZE DWA ZESPOŁY Z GRUP: A1,A2,B1,B2,C1,C2 CZEKAJĄ NA ZWYCIĘZCÓW 1 RUNDY PLAY –OFF 
1 RUNDA PLAY- OFF :
A 3 : B 6 
B 3 : C 6 
C 3 : A 6
A 4 : B 5 
B 4 : C 5
C 4 : A 5
2 RUNDA PLAY –OFF :
MECZ A - A 1 : zwycięzca B 4 : C 5
MECZ B - A 2 : zwycięzca B 3 : C 6 
MECZ C - B 1 : zwycięzca C 4 : A 5
MECZ D – B 2 : zwycięzca C 3 : A 6
MECZ E – C 1 : zwycięzca A 4 : B 5
MECZ F – C 2 : zwycięzca B 6 : C 7 
3 RUNDA PLAY –OFF ( O AWANS – DO 1 LIGI AWANSUJĄ 4 DRUŻYNY )
MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM ZGODNIE Z PRZEPISAMI FIBA 
Zwycięzca MECZU A : Zwycięzca MECZU F
Zwycięzca MECZU C : Zwycięzca MECZU B
Zwycięzca MECZU E : Zwycięzca MECZU D 
Awansują zwycięzcy (3 miejsca) i drużyna przegrana 
z najlepszym bilansem punktowym (najmniejsza różnica miedzy punktami straconymi i zdobytymi, w przypadku równej różnicy punktów decyduje ilość punktów zdobytych) 
Dwie najlepsze drużyny ( z najlepszym bilansem punktowym- największa różnica między punktami zdobytymi, a straconymi ) zagrają mecz o mistrzostwo 2 ligi

 

 


1 LIGA DALK :


DO PLAY-OFF WCHODZI 6 PIERWSZYCH DRUŻYN Z GRUPY A i B , DRUŻYNY Z MIEJSCA 7 i 8 SPADAJĄ DO 2 LIGI. DRUŻYNY A 1 , A 2, B 1 i B 2 CZEKAJĄ NA ROZSTRZYGNIĘCIA 1 RUNDY PLAY –OFF . WSZYSTKIE MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM.
1 RUNDA PLAY-OFF 
A 3 : B 6
A 4 : B 5 
B 3 : A 6
B 4 : A 5
2 RUNDA PLAY-OFF ( MECZ I REWANŻ )
MECZ A – A 1 : zwycięzca B 4 : A 5
MECZ B – A 2 : zwycięzca B 3: A 6 
MECZ C – B 1 : zwycięzca A 4: B 5 
MECZ D – B 2 : zwycięzca A 3 : B 6 
3 RUNDA PLAY-OFF O AWANS ( MECZ I REWANŻ )
Zwycięzca MECZU A : Zwycięzca MECZU D 
Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU C
Zwycięzcy awansują do EKSTRALIGI DALK i zagrają mecz o mistrzostwo 1 ligi .

 

 


EKSTRALIGA DALK :


PODZIAŁ NA DWIE GRUPY Z ZACHOWANIEM DOTYCHCZAS ZDOBYTYCH PUNKTÓW –PO JEDNYM MECZU KAŻDY Z KAŻDYM
1 GRUPA – DRUŻYNY ZAJMUJĄCE MIEJSCA OD 1 DO 4 ( A1,A2,A3,A4 ) 
1 KOLEJKA 
A1 : A3 
A2 : A4
2 KOLEJKA
A1 : A4
A2 : A3
3 KOLEJKA
A1 : A2
A3 : A4

2 GRUPA - DRUŻYNY ZAJMUJĄCE MIEJSCA OD 5 DO 7 - (A5,A6,A7 )
A5 : A6
A5 : A7
A6 : A7
DRUŻYNA KTÓRA ZAJMIE OSTATNIE MIEJSCE SPADA DO 1 LIGI POZOSTAŁE BIORĄ UDZIAŁ W PLAY – OFF
PIERWSZE DWA ZESPOŁY A1 i A2 CZEKAJĄ NA ZWYCIEZCÓW 1 RUNDY PO
1 RUNDA PLAY-OFF – 1 MECZ 
A3 : A6
A4 : A5
2 RUNDA PLAY –OFF – DWUMECZ
A1 : zwycięzca meczu A4 : A5
A2 : zwycięzca meczu A3 : A6

ZWYCIĘZCY DWUMECZU GRAJĄ O MISTRZOSTWO EKSTRALIGI DALK
PRZEGRANI DWUMECZU GRAJĄ O 3 MIEJSCE

 

 

WAŻNE :


- W DWUMECZU PIERWSZY MECZ MOŻE ZAKOŃCZYĆ SIĘ REMISEM,
- MECZE MOGĄ BYĆ ROZGRYWANE DZIEŃ PO DNIU,
- NIE BĘDZIE MOŻNA DOPISYWAĆ ZAWODNIKÓW ,
- PLAY –OFF ZACZYNAMY W WEEKEND 22,23.12 , 
- ZAWODNICY ZGŁOSZENI DO OZKOSZ ( 3 LIGA ) JEŻELI NIE ROZEGRALI PONAD POŁOWY MECZÓW W FAZIE GRUPOWEJ NIE MAJĄ PRAWA GRAĆ
W PLAY-OFF !!! ( w przypadku udowodnienia takiego faktu zostanie odnotowany walkower )

Z TEJ SAMEJ KATEGORII