Terminarz Play-Off 3 edycji DALK


Garść informacji : dwumecze mogą kończyć się remisami, 2 LIGA mecze z pełnym zatrzymywanym czasem od 3 fazy PO, 1 LIGA od początku PO, terminarz nie koliduje z terminarzami innych lig, 2,3 LUTEGO na prośbę wielu z Was z uwagi na ferie zimowe robimy przerwę ???, EKSTRALIGA- proszę uważnie czytać- gra również w niedzielę. 
NIE MOŻNA JUŻ DOPISYWAĆ ZAWODNIKÓW ‼️
Życzymy wszystkim dobrej zabawy ❗️⛹?‍♂️⛹?‍♀️?
( 2L-2 LIGA, 1L-1 LIGA, E –EKSTRALIGA )

 

5 STYCZNIA (SOBOTA)

 

GODZ.10.00 – WAKE TRIP.PL ( B4 ) : WROCŁAW STATE WARRIORS (C5) 2L
GODZ.11.15 - KSP GOSPODA (C4) : WHYDUCKI (A5)2L
GODZ.12.30 - OVB ALLFINANZ (A3) : 4FUN2 (B6) 2L
GODZ.13.45 – PIO STUDIO ARCH. (B3) : RAKIETY PÓŁNOC(A6) 1L
GODZ.15.15 – MEBLOBUD.PL (A4) : UTC AEROSPACE SYSTEMS (B5) 1L
GODZ.16.45 – STREFA (A3) : PROJEKT WROCŁAW (B6) 1L
GODZ.18.15 – KILLA BEEZ : HURTOWNIA IMPALI E
GODZ.19.45 – MAMHAKANARAKA : HASCO-LEK E
GODZ.21.15 – ART- DEWELOPER : TST KOGENERACJA E

 

6 STYCZNIA (NIEDZIELA)

 

GODZ. 10.30 - NG ENGINEERING 4FUN (B1): ZWYCIĘZCA C4/A5 2L- MECZ C
GODZ. 11.45 – POTĘŻNE BĄBELKI (A4) : 2HILLS BASKET II (B5) 2L
GODZ. 13.15 - ZAŁOGA ŚWINKOBUSA (B3) : DRAGONS ŻMIGRÓD (C6) 2L
GODZ. 14.30 - MKS GWARDIA (C2) : ZWYCIĘZCA A3/B6 2L –MECZ F
GODZ.15.45 – LEDIKO SNOW PANTHERS (C3) : MAD HORNETS (A6) 2L

 

12 STYCZNIA (SOBOTA)

 

GODZ. 10.00 – GWARDIA WROCŁAW(A2) : ZWYCIĘZCA B3/C6 2L –MECZ B
GODZ.11.15 – DIABEŁKI (C1) : ZWYCIĘZCA A4/B5 2L –MECZ E
GODZ.12.30 – SZUKAMYGRACZY.PL (B4) : N.B.K (A5) 1L 
GODZ.14.00 – TUKANY CHAMIELEC ARCH.(A2) :ZWYCIĘZCA B3/A6 1L , DWUMECZ – MECZ B
GODZ.15.30 – LZS BLUES JELCZ LASKOWICE (B2) :ZWYCIĘZCA A3/B6 1L,
DWUMECZ –MECZ D
GODZ.17.00 – E-LASTMINUTE.PL (B2) : ZWYCIĘZCA C3/A6 2L – MECZ D
GODZ.18.15 – MAMHAKANARAKA : TST KOGENERACJA E
GODZ.19.45 –ART-DEWELOPER : HASCO-LEK E

 

13 STYCZNIA (NIEDZIELA)

 

GODZ.10.00 – 2 HILLS BASKET (A1) : ZWYCIĘZCA B4/C5 2L – MECZ A
GODZ.11.15 – SALON NUMIZMATYCZNY (B1) : ZWYCIĘZCA A4/B5 , DWUMECZ-MECZ C
GODZ.12.45 – KILLA BEEZ : CLINIDENT

 

19 STYCZNIA (SOBOTA)

 

GODZ.11.00 – ZWYCIĘZCA MECZU A : ZWYCIĘZCA MECZU F 2 L, O AWANS, ZATRZYMYWANY CZAS
GODZ.12.30 – TUKANY CHAMIELEC ARCH. : ZWYCIĘZCA B3/B6 1L , DWUMECZ – MECZ B
GODZ. 14.00 – HOME BROKER : ZWYCIĘZCA B4/A5 1L, DWUMECZ – MECZ A
GODZ. 15.30 – ART- DEWELOPER : MAMHAKANARAKA E
GODZ.17.00 – TST KOGENERACJA : HASCO-LEK E
GODZ. 18.30 – HURTOWNIA IMPALI : CLINIDENT E


26 STYCZNIA (SOBOTA)

 

GODZ. 11.30 – ZWYCIĘZCA MECZU C – ZWYCIĘZCA MECZU B 2L, O AWANS , ZATRZYMYWANY CZAS
GODZ.13.00 - HOME BROKER : ZWYCIĘZCA A4/B5 1L, DWUMECZ – MECZ A
GODZ.14.30 – SALON NUMIZMATYCZNY : ZWYCIĘZCA A4/B5 1L, DWUMECZ –MECZ C
GODZ.16.00 – LZS BLUES JELCZ LASKOWICE (B2) :ZWYCIĘZCA A3/B6 1L,
DWUMECZ –MECZ D
GODZ.17.30 – EKSTRALIGA A3 : A6
GODZ.19.00 – EKSTRALIGA A4 : A5

 

27 STYCZNIA (NIEDZIELA)

 

GODZ.11.00 – 1 LIGA – ZWYCIĘZCA MECZU B : ZWYCIĘZCA MECZU C O AWANS , DWUMECZ – MECZ E
GODZ.12.30 – 1 LIGA – ZWYCIĘZCA MECZU A : ZWYCIEZCA MECZU D 
O AWANS , DWUMECZ –MECZ F
GODZ.14.00 – EKSTRALIGA A1 : ZWYCIĘZCA A4 : A5 – DWUMECZ –MECZ A
GODZ.15.30 – EKSTRALIGA A2 : ZWYCIĘZCA A3 : A6 – DWUMECZ –MECZ B

 

9 LUTEGO (SOBOTA)

 

GODZ. 12.00 – ZWYCIĘZCA MECZU E : ZWYCIĘZCA MECZU D 2L , O AWANS ,
ZATRZYMYWANY CZAS 
GODZ. 13.30 - 1 LIGA – ZWYCIĘZCA MECZU A : ZWYCIEZCA MECZU D 
O AWANS , DWUMECZ –MECZ F
GODZ. 15.00 - 1 LIGA – ZWYCIĘZCA MECZU B : ZWYCIĘZCA MECZU C O AWANS , DWUMECZ – MECZ E
GODZ. 16.30 – EKSTRALIGA A2 : ZWYCIĘZCA A3 : A6 – DWUMECZ- MECZ B
GODZ.18.00 - EKSTRALIGA A1 : ZWYCIĘZCA A4 : A5 – DWUMECZ – MECZ A

 

10 LUTEGO ??(NIEDZIELA) WIELKI FINAŁ DALK

 

GODZ.11.00 – FINAŁ 2 LIGI ???
GODZ.12.40 – FINAŁ 1 LIGI???
GODZ.14.20 – 15.40 – KONKURS RZUTÓW ZA TRZY ???
GODZ.15.40 – EKSTRALIGA MECZ O 3 MIEJSCE ?
GODZ. 17.20 – FINAŁ EKSTRALIGI????

Z TEJ SAMEJ KATEGORII