Terminarz rundy zasadniczej 3 edycji DALK

2018-09-29 
12:30 Konie - LZS Blues Jelcz - Laskowice
13:45 Croissant - 4 Fun 2
15:00 Pogoart - Mad Hornets
16:15 Projekt Wrocław - Szukamygraczy.pl
17:30 TST Kogeneracja SA - MamHakaNaRaka
19:00 Hurtownia Impali - Art-Deweloper
20:30 Strefa - N.B.K.

2018-09-30 
11:15 NG Engineering 4Fun - Moxly Basketball Team
12:30 Tukany Chamielec Architekci - Rakiety Północ
13:45 Osiedle Powstańców Śląskich - Pio Studio Arch.
15:00 Meblobud.pl - Gród Złotniki

2018-10-06 
11:15 MKS Gwardia - Golden Brick Warriors
12:30 Salon Numizmatyczny M.Wójcicki - Szukamygraczy.pl
13:45 Birsy - Diabełki
15:00 2 Hills Basket II - Croissant
16:15 2 Hills Basket - OVB Allfinanz
17:30 MamHakaNaRaka - Hurtownia Impali
19:00 Clinident - Killa Beez
20:30 Home Broker - 4 Fun Rosenthal

2018-10-07 
10:00 Pogoart - Tylko Słabi Podają
11:15 Whyducki - 2 Hills Basket
12:30 Pio Studio Arch. - Salon Numizmatyczny M.Wójcicki
13:45 Dragons Żmigród - KSP Gospoda
15:00 Konie - UTC Aerospace Systems
16:15 Rakiety Północ - Strefa
17:30 Moxly Basketball Team - 2 Hills Basket II
18:45 The Swaffellers - Diabełki
20:00 Projekt Wrocław - Osiedle Powstańców Śląskich

2018-10-13 
11:15 Mad Hornets - Whyducki
12:30 Salon Numizmatyczny M.Wójcicki - Konie
13:45 Dragons Żmigród - MKS Gwardia 
15:00 4 Fun 2 - 2 Hills Basket II
16:15 Potężne Bąbelki - Gwardia Wrocław
17:30 Art-Deweloper - Clinident
19:00 Hasco - Lek - TST Kogeneracja SA

2018-10-14 
11:15 Croissant - NG Engineering 4Fun
12:30 Szukamygraczy.pl - Pio Studio Arch.
13:45 The Swaffellers - Dragons Żmigród
15:00 UTC Aerospace Systems - LZS Blues Jelcz - Laskowice
16:15 N.B.K. - Meblobud.pl
17:30 4 Fun Rosenthal - Tukany Chamielec Architekci
18:45 2 Hills Basket - Pogoart
20:00 OVB Allfinanz - Potężne Bąbelki
21:15 2 Hills Basket II - WakeTrip.pl

2018-10-20 
12:30 Konie - Osiedle Powstańców Śląskich
13:45 Golden Brick Warriors - Birsy
15:00 Mad Hornets - Gwardia Wrocław
16:15 NG Engineering 4Fun - 4 Fun 2
17:30 Hurtownia Impali - Hasco - Lek
19:00 Clinident - MamHakaNaRaka

2018-10-21 
08:45 MKS Gwardia - The Swaffellers
10:00 OVB Allfinanz - Whyducki
11:15 Croissant - Moxly Basketball Team
12:30 WakeTrip.pl - NG Engineering 4Fun
13:45 KSP Gospoda - Wrocław State Warriors
15:00 Projekt Wrocław - UTC Aerospace Systems
16:15 Tukany Chamielec Architekci - Strefa
17:30 Meblobud.pl - Rakiety Północ
18:45 Potężne Bąbelki - Tylko Słabi Podają
20:00 Home Broker - N.B.K.

2018-10-27 
11:15 WakeTrip.pl - Croissant
12:30 KSP Gospoda - MKS Gwardia
13:45 LZS Blues Jelcz - Laskowice - Salon Numizmatyczny M.Wójcicki
15:00 Pogoart - OVB Allfinanz
16:15 N.B.K. - Tukany Chamielec Architekci
17:30 Clinident - TST Kogeneracja SA
19:00 Killa Beez - Hurtownia Impali

2018-10-28 
10:00 Gwardia Wrocław - 2 Hills Basket
11:15 Wrocław State Warriors - Golden Brick Warriors
12:30 Pio Studio Arch. - Projekt Wrocław
13:45 E-lastminute.pl - NG Engineering 4Fun
15:00 UTC Aerospace Systems - Szukamygraczy.pl
16:15 Rakiety Północ - Gród Złotniki
17:30 N.B.K. - 4 Fun Rosenthal
18:45 Whyducki - Potężne Bąbelki

2018-11-10 
11:15 MKS Gwardia - Diabełki
12:30 Wrocław State Warriors - Dragons Żmigród
13:45 Osiedle Powstańców Śląskich - LZS Blues Jelcz - Laskowice
15:00 Birsy - KSP Gospoda
16:15 Pogoart - Whyducki
17:30 MamHakaNaRaka - Killa Beez
19:00 TST Kogeneracja SA - Hurtownia Impali
20:30 Gród Złotniki - Home Broker

2018-11-11 
11:15 Tylko Słabi Podają - Mad Hornets
12:30 MKS Gwardia - Birsy
13:45 4 Fun 2 - Moxly Basketball Team
15:00 UTC Aerospace Systems - Pio Studio Arch.
16:15 Strefa - Meblobud.pl
17:30 4 Fun Rosenthal - Gród Złotniki
18:45 Pogoart - Potężne Bąbelki
20:00 Golden Brick Warriors - The Swaffellers
21:15 Gwardia Wrocław - Whyducki

2018-11-17 
11:15 Diabełki - Wrocław State Warriors
12:30 Osiedle Powstańców Śląskich - UTC Aerospace Systems
13:45 E-lastminute.pl - Croissant
15:00 Gwardia Wrocław - Pogoart
16:15 Tukany Chamielec Architekci - Gród Złotniki
17:30 Hasco - Lek - Art-Deweloper
19:00 TST Kogeneracja SA - Killa Beez

2018-11-18 
10:00 Tylko Słabi Podają - OVB Allfinanz
11:15 Mad Hornets - 2 Hills Basket
12:30 Salon Numizmatyczny M.Wójcicki - Projekt Wrocław
13:45 Szukamygraczy.pl - Osiedle Powstańców Śląskich
15:00 E-lastminute.pl - WakeTrip.pl
16:15 Strefa - 4 Fun Rosenthal
17:30 Meblobud.pl - Home Broker
18:45 NG Engineering 4Fun - 2 Hills Basket II
20:00 KSP Gospoda - The Swaffellers

2018-11-24 
12:30 Moxly Basketball Team - E-lastminute.pl
13:45 Dragons Żmigród - Diabełki 
15:00 Wrocław State Warriors - Birsy
16:15 WakeTrip.pl - 4 Fun 2
17:30 Hurtownia Impali - Clinident
19:00 Art-Deweloper - MamHakaNaRak
20:30 Killa Beez - Hasco - Lek

2018-11-25 
10:00:00 2 Hills Basket - Tylko Słabi Podają
11:15 OVB Allfinanz - Gwardia Wrocław
12:30 LZS Blues Jelcz - Laskowice - Pio Studio Arch.
13:45 WakeTrip.pl - Moxly Basketball Team
15:00 UTC Aerospace Systems - Salon Numizmatyczny M.Wójcicki
16:15 Rakiety Północ - N.B.K.
17:30 Home Broker - Strefa
18:45 Birsy - The Swaffellers

2018-12-01 
11:15 Golden Brick Warriors - Diabełki
12:30 Potężne Bąbelki - Mad Hornets
13:45 4 Fun 2 - E-lastminute.pl
15:00 Szukamygraczy.pl - Konie
16:15 4 Fun Rosenthal - Rakiety Północ
17:30 Killa Beez - Art-Deweloper
19:00 Hasco - Lek - Clinident

2018-12-02 
12:30 LZS Blues Jelcz - Laskowice - Projekt Wrocław
13:45 Whyducki - Tylko Słabi Podają
15.00 Dragons Żmigród - Golden Brick Warriors 
16:15 Tukany Chamielec Architekci - Meblobud.pl
17:30 Gród Złotniki - Strefa
18:45 The Swaffellers - Wrocław State Warriors

2018-12-08 
10:00 OVB Allfinanz - Mad Hornets
11:15 MKS Gwardia - Wrocław State Warriors
12:30 Projekt Wrocław - Konie
13:45 Golden Brick Warriors - KSP Gospoda
15:00 2 Hills Basket II - E-lastminute.pl
16:15 4 Fun Rosenthal - Meblobud.pl
17:30 Art-Deweloper - TST Kogeneracja SA
19:00 MamHakaNaRaka - Hasco - Lek
20.30 Rakiety Północ - Home Broker


2018-12-09 
10:00 2 Hills Basket - Potężne Bąbelki
11:15 Dragons Żmigród - Birsy 
12:30 Pio Studio Arch. - Konie
13:45 Salon Numizmatyczny M.Wójcicki - Osiedle Powstańców Śląskich
15:00 Tylko Słabi Podają - Gwardia Wrocław
16:15 Home Broker - Tukany Chamielec Architekci
17:30 N.B.K. - Gród Złotniki
18:45 KSP Gospoda - Diabełki
20:00:LZS Blues Jelcz - Laskowice - Szukamygraczy.pl

Z TEJ SAMEJ KATEGORII


 

Zapisy do 3 Edycji DALK

Rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji DALK. To ...
Czytaj dalej

RUSZYŁY ZGŁOSZENIA!

Czytaj dalej