Terminarz fazy PLAY OFF

 

TERMINARZ PLAY –OFF DALK I OLBA 

W trakcie play-off ogłoszę zapisy do DALK i do OLBA ( Ogólnopolska Liga Basketu ) , które będą trwały do 6 LUTEGO ( początek nowego sezonu zaplanowany jest na 13 lutego )  . Już serdecznie zapraszam !!! info : Adam 500143403

Życzę samych pozytywnych wrażeń i braku kontuzji  !!!




15 STYCZNIA –SOBOTA- SALA KIEŁCZÓW

2 LIGA DALK

9.00 - A 6 :  D 7

10.15 - C 6 : B 7

11.30 - D 6 : C 7

12.45 - E 6  : A 7

 OLBA 1 LIGA

14.00 - A 4 Goldlift – Podesty Ruchome :  B 5 Karramba

15.30 - A 5  Golden State Ballers : B 4 Berendsen Brzeg Dolny

16.45 - MECZ B - A 2 Ihavefun.pl : B 3 OVB Allfinanz

OLBA EKSTRALIGA

18.15 - MECZ B – A 4 : A 5

19.45 MECZ A – A 3 : A 6

OLBA 1 LIGA

21.15 MECZ  D - 2 Hills Baske II : EZ 4 US



16 STYCZNIA – NIEDZIELA- SALA KIEŁCZÓW

 

2 LIGA DALK

9.00 - B 6 : E 7 

1 LIGA DALK- MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM 

10.15 - A 3 : B 6

11.45 - A 4 : B 5 

13.15 - B 3 : A 6

14.45 - B 4 : A 5

EKSTRALIGA DALK ( MECZ I REWANŻ )

16.15 - MECZ A – A 1 : A 8

17.45 - MECZ B – A 2 : A 7

19.15 - MECZ C – A 3 : A 6

20.45 - MECZ D – A 4 : A 5





22 STYCZNIA – SOBOTA- SALA GÓRNICKIEGO

2 LIGA DALK

9.00 - A 3 KSP Gospoda  : zwycięzca B 6 : E 7 B-ball Styl Dzierżoniów

10.15 - C 3PG Crew  :  zwycięzca E 6  : A 7 Magic Gostyń

11.30 - B 3 NG Engineering : zwycięzca A 6 : D 7  Osiedle Powstańców Śl.

12.45 - D 3 4 US  : zwycięzca C 6 : B 7 Team Handsome

14.00 - E 3 Dragons Żmigród : zwycięzca D 6 : C 7 FireCuda Basketball Team

OLBA 1 LIGA 

15.15 - MECZ C - B 1 Miami Vice II : zwycięzca A 4 : B 5 Karramba

EKSTRALIGA DALK ( REWANŻE )

1 RUNDA PLAY-OFF 

16.45 - MECZ A – A 1 Wienkra  : A 8 Szukamygraczy,pl  20 : 0

18.15 - MECZ B – A 2  Sportho Klinika Ortopedii : A 7 www.kompas-wrocław.pl

19.45 - MECZ C – A 3 WM Instalacje  : A 6 Centrum-naczep.com

21.15 - MECZ D – A 4 Łże Elity : A 5  TST Kogeneracja



23 STYCZNIA – NIEDZIELA- SALA GÓRNICKIEGO

2 LIGA DALK

9.00 - A 4 Moneyball  : D 5 Gród Złotniki

10.15 - B 4 Nie..rozumiem: E 5 MPK Wrocław

11.30 - C 4 8 Ballers : B 5 Birsy

12.45 - D 4 Pokonamy Falę: C 5 MKK Milicz

14.00 - E 4  klimavip.com.pl : A 5 Meblobud.pl

 1 LIGA DALK 2 RUNDA PLAY-OFF 

15.15 - MECZ B – A 2 Konie : zwycięzca B 3: A 6  Exorganika Meble

16.45 - MECZ A – A 1 Od Deski  : zwycięzca  B 4 : A 5 Rakiety Północ

OLBA 1 LIGA

18.15 - MECZ A - A 1 GDW Henry Kruse  : zwycięzca B 4 : A 5 Berendsen Brzeg Dolny

1 LIGA DALK 2 RUNDA PLAY-OFF

19.45 - MECZ C – B 1- 4 US Pio Studio : zwycięzca A 4: B 5 Moxly Basketball Team

21.15 - MECZ D – B 2 Miami Vice  : zwycięzca A 3 : B 6  Oporów Team

 

29 STYCZNIA – SOBOTA – SALA GÓRNICKIEGO

2 LIGA DALK 

9.30 - MECZ F – C 1 : zwycięzca E 4 : A 5

10.45 - MECZ G – D 2 : zwycięzca  A 6 : D 7 – B 3

12.00 - MECZ H -  D 1 : zwycięzca B 4 : E 5

13.15 - MECZ I – E 2 : zwycięzca C 6 : B 7 – D 3

14.30 - MECZ J – E 1 : zwycięzca A 4 : D 5

1 LIGA DALK 3 RUNDA PLAY-OFF O AWANS ( MECZ I REWANŻ )

15.45 - Zwycięzca MECZU A  : Zwycięzca MECZU D 

17.15 - Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU C

 

OLBA EKSTRALIGA 2 RUNDA PLAY-OFF 

 18.45 - WWW.KOMPAS- WROCŁAW.PL : ZWYCIĘZCA MECZU A 

 20.15 -  TST KOGENERACJA : ZWYCIĘZCA MECZU B 



30 STYCZNIA  - NIEDZIELA- SALA GÓRNICKIEGO

2 LIGA DALK

9.30 - MECZ A -  A 2 : zwycięzca  E 6 : A 7 – C 3

10.45 - MECZ B -  A 1 : zwycięzca  C 4 : B 5

12.00 - MECZ C -  B 2 : zwycięzca  D 6 : C 7 – E 3

13.15 - MECZ D – B 1 : zwycięzca D 4 : C 5

14.30 - MECZ E – C 2 : zwycięzca  B 6 : E 7 – A 3

OLBA 1 LIGA 2 RUNDA PLAY –OFF 

15.45 - ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C

17.15 - ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D

EKSTRALIGA DALK 2 RUNDA PLAY-OFF ( MECZ I REWANŻ )

18.45 - ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D

20.15 - ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C

 

05 LUTY – SOBOTA – SALA GÓRNICKIEGO

3 RUNDA PLAY –OFF -O AWANS – DO 1 LIGI 

MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM ZGODNIE Z PRZEPISAMI FIBA 

9.00 - Zwycięzca MECZU D : Zwycięzca MECZU I

10.30 - Zwycięzca MECZU J   : Zwycięzca MECZU A

12.00 - Zwycięzca MECZU F  : Zwycięzca MECZU C

13.30 - Zwycięzca MECZU H  : Zwycięzca MECZU E

15.00 - Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU G

1 LIGA DALK 3 RUNDA PLAY-OFF O AWANS ( REWANŻ )

16.30 - Zwycięzca MECZU A  : Zwycięzca MECZU D 

18.00 - Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU C

EKSTRALIGA DALK 2 RUNDA PLAY-OFF ( REWANŻ )

19.30 - ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D

21.00 - ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C

06 LUTY – NIEDZIELA –SALA GÓRNICKIEGO

WIELKI FINAŁ DALK

( mecze z zatrzymywanym czasem )

11.00 – 2 liga –mecz o 1 miejsce

12.30 – 1 liga – mecz o 1 miejsce

14.00 – konkurs rzutów za 3 ( udział mogą brać zawodnicy OLBA )

15.30 – mecz o 3 miejsce ekstraligi

17.00 – mecz o 1 miejsce ekstraligi

12 LUTY – SOBOTA – SALA GÓRNICKIEGO

WIELKI FINAŁ OLBA

( mecze z zatrzymywanym czasem )

15.00 – 1 liga – mecz o 3 miejsce 

16.30 – 1 liga – mecz o 1 miejsce

18.00 – ekstraliga – mecz o 3 miejsce

19.30 – ekstraliga – mecz o 1 miejsce 

Z TEJ SAMEJ KATEGORII