System rozgrywek PO DALK i OLBA

SYSTEM ROZGRYWEK DALK SEZON 8


2 LIGA DALK :


Drużyny z grup A, B ,C , D i E które zajmą 6 i 7 miejsca zagrają pre play-off ,

A 6 : D 7

B 6 : E 7

C 6 : B 7

D 6 : C 7

E 6 : A 7


PIERWSZE DWA ZESPOŁY Z GRUP A1,A2,B1,B2,C1,C2,D1,D2, E1,E2   CZEKAJĄ NA ZWYCIEZCÓW 1 RUNDY PLAY –OFF

1 RUNDA PLAY- OFF :

A 3 : zwycięzca B 6 : E 7

B 3 : zwycięzca A 6 : D 7

C 3 : zwycięzca E 6 : A 7

D 3 : zwycięzca C 6 : B 7

E 3 : zwycięzca D 6 : C 7

A 4 : D 5

B 4 : E 5

C 4 : B 5

D 4 : C 5

E 4 : A 5


2 RUNDA PLAY –OFF

MECZ A - A 2 : zwycięzca E 6 : A 7 – C 3

MECZ B - A 1 : zwycięzca C 4 : B 5

MECZ C - B 2 : zwycięzca D 6 : C 7 – E 3

MECZ D – B 1 : zwycięzca D 4 : C 5

MECZ E – C 2 : zwycięzca B 6 : E 7 – A 3

MECZ F – C 1 : zwycięzca E 4 : A 5

MECZ G – D 2 : zwycięzca A 6 : D 7 – B 3

MECZ H - D 1 : zwycięzca B 4 : E 5

MECZ I – E 2 : zwycięzca C 6 : B 7 – D 3

MECZ J – E 1 : zwycięzca A 4 : D 5


3 RUNDA PLAY –OFF -O AWANS – DO 1 LIGI AWANSUJĄ

4 DRUŻYNY !!!

MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM ZGODNIE Z PRZEPISAMI FIBA

Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU G

Zwycięzca MECZU D : Zwycięzca MECZU I

Zwycięzca MECZU F : Zwycięzca MECZU C

Zwycięzca MECZU H : Zwycięzca MECZU E

Zwycięzca MECZU J : Zwycięzca MECZU A

Awans do 1 ligi DAK – 4 zwycięskie drużyny z najlepszym bilansem punktowym ( różnica między punktami zdobytymi, a straconymi ) 5 drużyna z najniższą różnicą punktową nie awansuje pomimo wygranej ( będzie na liście rezerwowej ) !!!

Dwie najlepsze drużyny ( z najlepszym bilansem punktowym- największa różnica między punktami zdobytymi, a straconymi ) zagrają mecz o mistrzostwo 2 ligi .


1 LIGA DALK :


DO PLAY-OFF WCHODZI 6 PIERWSZYCH DRUŻYN Z GRUPY A I B , DRUŻYNY Z MIEJSCA 7 ZOSTAJĄ W 1 LIDZE NIE BIORĄC UDZIAŁU W PLAY-OFF , 8 i 9 SPADAJĄ DO 2 LIGI. DRUŻYNY A 1 , A 2, B 1 i B 2 CZEKAJĄ NA ROZSTRZYGNIĘCIA 1 RUNDY PLAY –OFF . WSZYSTKIE MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM.


1 RUNDA PLAY-OFF

A 3 : B 6

A 4 : B 5

B 3 : A 6

B 4 : A 5


2 RUNDA PLAY-OFF

MECZ A – A 1 : zwycięzca B 4 : A 5

MECZ B – A 2 : zwycięzca B 3: A 6

MECZ C – B 1 : zwycięzca A 4: B 5

MECZ D – B 2 : zwycięzca A 3 : B 6

3 RUNDA PLAY-OFF O AWANS ( MECZ I REWANŻ )

Zwycięzca MECZU A : Zwycięzca MECZU D

Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU C

Zwycięzcy awansują do EKSTRALIGI DALK i zagrają mecz o mistrzostwo 1 ligi .


EKSTRALIGA DALK :


Drużyny, które w fazie grupowej zajęły miejsca 9,10 spadają do 1 ligi.

1 RUNDA PLAY-OFF ( MECZ I REWANŻ )

MECZ A – A 1 : A 8

MECZ B – A 2 : A 7

MECZ C – A 3 : A 6

MECZ D – A 4 : A 5

2 RUNDA PLAY-OFF ( MECZ I REWANŻ )

ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D

ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C

ZWYCIĘZCY DWUMECZU GRAJĄ O MISTRZOSTWO EKSTRALIGI DALK

PRZEGRANI DWUMECZU   GRAJĄ O 3 MIEJSCE


WAŻNE :

- MECZE MOGĄ BYĆ ROZGRYWANE DZIEŃ PO DNIU

- NIE BĘDZIE MOŻNA DOPISYWAĆ ZAWODNIKÓW, ZAWODNICY 3 LIGI ITD, KTÓRZY NIE SPEŁNILI WYMOGÓW FORMALNYCH NIE MOGĄ GRAĆ W PLAY-OFF ( BĘDĄ WALKOWERY W RAZIE STWIERDZENIA TAKIEGO PRZYPADKU)

- PLAY –OFF ZACZYNAMY W WEEKEND 15, 16 STYCZNIA

- W PRYPADKU DWUMECZU, MECZ MOŻE ZAKOŃCZYĆ SIĘ REMISEM



SYSTEM ROZGRYWEK OLBA SEZON 1

WSZYSTKIE MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM ZGODNIE Z PRZEPISAMI FIBA


1 LIGA OLBA :


Drużyny z grup A i  B   które zajęły  4 i 5  miejsca zagrają pre play-off ,

A 4 Goldlift – Podesty Ruchome :  B 5 Karramba

A 5  Golden State Ballers : B 4 Berendsen Brzeg Dolny


1 RUNDA PLAY- OFF :

MECZ A - A 1 GDW Henry Kruse  : zwycięzca B 4 : A 5

MECZ B - A 2 Ihavefun.pl : B 3 OVB Allfinanz

MECZ C - B 1 Miami Vice II : zwycięzca A 4 : B 5

MECZ  D - 2 Hills Baske II : EZ 4 US



2 RUNDA PLAY –OFF

ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D

ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C

 ZWYCIĘZCY GRAJĄ O MISTRZOSTWO 1 LIGI OLBA

PRZEGRANI GRAJĄ O 3 MIEJSCE

( DO EKSRALIGI OLBA AWANSUJĄ 3 PIERWSZE DRUŻYNY !!!)


EKSTRALIGA OLBA :


Drużyny, które w fazie grupowej zajęły miejsca 1,2 są rozstawione, ostania 7 drużyna w tabeli nie uczestniczy w play -off

1 RUNDA PLAY-OFF

MECZ A – A 3 : A 6

MECZ B – A 4 : A 5


2 RUNDA PLAY-OFF

 WWW.KOMPAS- WROCŁAW.PL : ZWYCIĘZCA MECZU A

  TST KOGENERACJA : ZWYCIĘZCA MECZU B


ZWYCIĘZCY   GRAJĄ O MISTRZOSTWO EKSTRALIGI OLBA

PRZEGRANI    GRAJĄ O  3 MIEJSCE



WAŻNE :

- MECZE MOGĄ BYĆ  ROZGRYWANE DZIEŃ PO DNIU

- NIE BĘDZIE MOŻNA DOPISYWAĆ ZAWODNIKÓW, ZAWODNICY 3 LIGI ITD, KTÓRZY NIE SPEŁNILI WYMOGÓW FORMALNYCH NIE MOGĄ GRAĆ W PLAY-OFF ( BĘDĄ WALKOWERY W RAZIE STWIERDZENIA TAKIEGO PRZYPADKU)

- PLAY –OFF ZACZYNAMY W WEEKEND 15,16 STYCZNIA






Z TEJ SAMEJ KATEGORII