Terminarz Play-off

8 czerwca (sobota) Górnickiego     
09:00 (2. Liga) B 4 : A 5 Karramba - Salon Numizmatyczny M.Wójcicki
10:15 (3. Liga) B 3 : A 6 Dragons - Tar Hells 3tk
11:30 (3. Liga) D 3 : C 6 Wyjadacze - Różowe Pantery
12:45 (2. Liga) B 3 : A 6 Painkillers 71 - GDW Henry Kruse
14:00 (1. Liga) MECZ C – B 1 : zwycięzca A 4 : B 5 WWW.KOMPAS-WROCLAW.PL - Killa Beez
15:30 (2. Liga) A 4 : B 5 KSP Gospoda - Selsey.pl II
16:45 (1. Liga) MECZ B – A 2 : zwycięzca B 3 : A 6 Miami Vice - AM-TRANS Logistyka
18:15 (1. Liga) MECZ A – A 1 : zwycięzca B 4 : A 5 Suicide Squad - Pogoart
19:45 (1. Liga) MECZ D – B 2 : zwycięzca A 3 : B 6 2 Hills Basket - Bergman Profile Jelenia Góra
21:00 (3. Liga) A 3 : D 6 MKS Gwardia Wrocław - Delta Szwadron
     
9 czerwca (niedziela) Górnickiego     
09:00 (3. Liga) B 4 : A 5 Wesoła Koszykówka - Daj Spokój
10:15 (3. Liga) A 4 : D 5 Goldlift - Podesty Ruchome - MKK Milicz - Milicki Klub Koszykówki
11:30 (2. Liga) A 3 : B 6 Cosmodisc Team - EMC Gród Złotniki
12:45 (3. Liga) D 4 : C 5 Euromedicare - Hemmersbach Hawks
14:00 (3. Liga) C 3 : B 6 WKK - Przystojny Basket
15:15 (Ekstraliga) MECZ B – A 2 : A 7  Sportho Klinika Ortopedii - Łże Elity
16:45 (Ekstraliga) MECZ C – A 3 : A 6  Od Deski - WM Instalacje
18:15 (3. Liga) C 4 : B 5 Rexer.pl - Care Bears
19:30 (Ekstraliga) MECZ D – A 4 : A 5 TST Kogeneracja SA - NG Engineering 4Fun
21:00 (Ekstraliga) MECZ A – A 1 : A 8  Wienkra - Naczepy Humbaur.com
     
15 czerwca (sobota) Górnickiego

09:15 (U-17) A 1 : A 4 AK Orły - DIKO Polska Basketomania Team A
10:30 (3. Liga) MECZ D – B 1 : zwycięzca A 4 : D 5 OXY - Goldlift - Podesty Ruchome 
11:45 (3. Liga) MECZ B - A 1 : zwycięzca D 4 : C 5 Car-Zone - Euromedicare
13:00 (3. Liga) MECZ C - B 2 : zwycięzca A 3 : D 6 GIT - MKS Gwardia Wrocław
14:15 (U-17) A 2 : A 3 MKS Gwardia - Bielany BasketBall Club
15:30 (2. Liga) MECZ D – B 2 : zwycięzca A 3 : B 6 Blues Jelcz - Laskowice II - Cosmodisc Team
17:00 (1. Liga) Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU C AM-TRANS Logistyka - WWW.KOMPAS-WROCLAW.PL  
18:30 (1. Liga) Zwycięzca MECZU A : Zwycięzca MECZU D Suicide Squad - 2 Hills Basket
20:00 (2. Liga) MECZ B – A 2 : zwycięzca B 3 : A 6 Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu - Painkillers 71 
     
16 czerwca (niedziela) Górnickiego     
09:30 (3. Liga) MECZ E – C 2 : zwycięzca B 3 : A 6 Grube Dziki - Dragons
10:45 (3. Liga) MECZ G – D 2 : zwycięzca C 3 : B 6 Power Rangers - WKK
12:00 (3. Liga) MECZ H - D 1 : zwycięzca C 4 : B 5 4us Basket Maslice - Rexer.pl 
13:30 (2. Liga) MECZ C – B 1 : zwycięzca A 4 : B 5 Osiedle Powstańców Śląskich - Selsey.pl II
15:00 (3. Liga) MECZ F – C 1 : zwycięzca B 4 : A 5 Sparta Legnica - Wesoła Koszykówka
16:15 (2. Liga) MECZ A – A 1 : zwycięzca B 4 : A 5 Meblobud.pl - Karramba
17:30 (Ekstraliga) ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D Wienkra - TST Kogeneracja SA
19:00 (Ekstraliga) ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C Sportho Klinika Ortopedii - WM Instalacje
20:30 (3. Liga) MECZ A - A 2 : zwycięzca D 3 : C 6 Alba Wrocław - Wyjadacze  
     
22 czerwca (sobota) Górnickiego     
12:45 (3. Liga) Zwycięzca MECZU D : Zwycięzca MECZU A Goldlift - Podesty Ruchome - Alba Wrocław  
14:15 (3. Liga) Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU G Car-Zone - Power Rangers  
15:45 (3. Liga) Zwycięzca MECZU F : Zwycięzca MECZU C Sparta Legnica - MKS Gwardia Wrocław 
17:15 (2. Liga) Zwycięzca MECZU A : Zwycięzca MECZU D Karramba - Cosmodisc Team  
18:45 (1. Liga) Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU C AM-TRANS Logistyka - WWW.KOMPAS-WROCLAW.PL   
20:15 (1. Liga) Zwycięzca MECZU A : Zwycięzca MECZU D Suicide Squad - 2 Hills Basket  
     
23 czerwca (niedziela) Górnickiego     
09:30 (U-19) A 1 : A 4 Black Power - Bielany BasketBall Club
10:45 (U-15) A 1 : A 4 B-Ball Styl Dzierżoniów - AK Orły
12:00 (U-15) A 2 : A 3 MKK Milicz - Milicki Klub Koszykówki (Kadet) - MKS Gwardia
13:15 (3. Liga) Zwycięzca MECZU H : Zwycięzca MECZU E 4us Basket Maslice - Grube Dziki 
14:45 (U-19) A 2 : A 3 Turbo24.pl KK Oleśnica - WKK Young Bloods
16:00 (Ekstraliga) ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D Wienkra - TST Kogeneracja SA  
17:30 (Ekstraliga) ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C Sportho Klinika Ortopedii - WM Instalacje  
19:00 (2. Liga) Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU C  Painkillers 71 - Osiedle Powstańców Śląskich 
          
29 czerwca (sobota) Górnickiego     
10:00 Finał 3. Ligi    
11:30 Finał 2. Ligi    
13:00 Finał 1. Ligi    
14:45 Konkurs rzutów za 3    
16:15 Mecz o 3 miejsce Ekstraligi    
18:00 Finał Ekstraligi    
     
30 czerwca (niedziela) Górnickiego     
10:00 Finał u-15    
11:45 Finał u-17    
13:30 Finał u-19