Terminarz na 4 Edycję DALK

 

TERMINARZ NA RUNDĘ ZASADNICZĄ 4 Edycji DALK‼️‼️‼️

(Uwaga❗️❗️❗️ Po konsultacjach z Wami są naniesione zmiany, proszę czytać uważnie)? 16,17 marca -przerwa w rozgrywkach,
zmiana terminu meczów na 9, 10 marca

2019-02-23 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Mad Hornets - Gród Złotniki
10:45 Golden Brick Warriors - Birsy 
12:00 UTC Aerospace Systems - Osiedle Powstańców Śląskich
13:15 Pio Studio Arch. - Meblobud.pl
14:30 TST Kogeneracja SA - LZS Blues Jelcz - Laskowice
16:00 Hurtownia Impali - Łże Elity
17:30 Tukany Chamielec Architekci - Art-Deweloper
19:00 Killa Beez - Hasco - Lek
20:30 Home Broker -Clinident

2019-02-24 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
10:45 Mad Hornets - Łobuzersi
14:30 KSP Gospoda - 4Us
15:45 Oporów Team - 2 Hills Basket II
17:00 Whyducki - B-Ball Styl Dzierżoniów

2019-03-02 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Łobuzersi - MKS Gwardia
10:45 2 Hills Basket - OVB Allfinanz
12:00 Załoga Świnkobusa - Strefa
13:15 NG Engineering 4Fun - Konie Certus Finance
14:30 TST Kogeneracja SA - Salon Numizmatyczny M.Wójcicki
16:00 Tukany Chamielec Architekci - Łże Elity
17:30 Killa Beez - LZS Blues Jelcz - Laskowice
19:00 Clinident - Hasco - Lek
20:30 Home Broker - Art-Deweloper

2019-03-03 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
10:45 4 Fun 2 - Dragons Żmigród
12.00 E-lastminute.pl - Pio Studio Arch.
13:15 Meblobud.pl - N.B.K.
14:30 Konie Certus Finance - Diabełki
15:45 Inwestgrupa - Rosenthal
17:00 WakeTrip.pl - FireCuda Basketball Team
18:15 Pogoart - Jalapeno Wrocław
19:30 KSP Gospoda - Golden Brick Warriors

2019-03-09 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 MKS Gwardia - Gród Złotniki
10:45 Szukamygraczy.pl - Załoga Świnkobusa
12:00 Strefa - 2 Hills Basket
13:15 N.B.K. - NG Engineering 4Fun
14:30 Art-Deweloper - Clinident
16:00 Hurtownia Impali - TST Kogeneracja SA
17:30 Łże Elity - Killa Beez
19:00 Salon Numizmatyczny M.Wójcicki - Tukany Chamielec Architekci
20:30 LZS Blues Jelcz - Laskowice - Home Broker

2019-03-10 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 2 Hills Basket II - Birsy
10:45 KS AZS Wratislavia - Jalapeno Wrocław
12:00 OVB Allfinanz - UTC Aerospace Systems
13:15 Tropiciele Okazji - Mad Hornets
14:30 Sami Swoi - Gwardia Wrocław
15:45 Lediko Snow Panthers - Inwestgrupa

2019-03-23 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Diabełki - N.B.K.
10:45 Załoga Świnkobusa - Osiedle Powstańców Śląskich
12:00 2 Hills Basket - Szukamygraczy.pl
13:15 E-lastminute.pl - Projekt Wrocław
14:30 Clinident - TST Kogeneracja SA
16:00 Art-Deweloper - Salon Numizmatyczny M.Wójcicki
17:30 Hasco - Lek - Hurtownia Impali
19:00 LZS Blues Jelcz - Laskowice - Łże Elity
20:30 Home Broker - Tukany Chamielec Architekci

2019-03-24⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Lediko Snow Panthers - KS AZS Wratislavia
10:45 Basket Team Lubiąż - Jalapeno Wrocław
12:00 UTC Aerospace - Systems Rakiety Północ
13:15 Meblobud.pl - E-lastminute.pl
14:30 4 Fun 2 - Mad Hornets
15:45 WakeTrip.pl - Sami Swoi
17:00 4Us - Golden Brick Warriors
18:15 Oporów Team - Birsy

2019-03-30⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Łobuzersi - Tropiciele Okazji
10:45 FireCuda Basketball - Team Whyducki
12:00 OVB Allfinanz - Strefa
13:15 Konie Certus Finance - Projekt Wrocław
14:30 Salon Numizmatyczny M.Wójcicki - Hasco - Lek
16:00 Łże Elity - Art-Deweloper
17:30 Hurtownia Impali - Clinident
19:00 Tukany Chamielec Architekci - Killa Beez
20:30 TST Kogeneracja SA - Home Broker

2019-03-31⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 2 Hills Basket II - KSP Gospoda
10:45 Osiedle Powstańców Śląskich - 2 Hills Basket
12:00 NG Engineering 4Fun - Pio Studio Arch.
13:15 Szukamygraczy.pl - OVB Allfinanz
14:30 Dragons Żmigród - Mad Hornets
15:45 KS AZS Wratislavia - Rosenthal
17:00 Lediko Snow Panthers - Pogoart
18:15 B-Ball Styl Dzierżoniów - Gwardia Wrocław

2019-04-06⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9.30 Osiedle Powstańców Śląskich - Rakiety Północ
10.45 MKS Gwardia - Tropiciele Okazji
12.00 Strefa - UTC Aerospace Systems
13:15 N.B.K. Konie Certus Finance
14:30 LZS Blues Jelcz - Laskowice - Hasco - Lek
16:00 Łże Elity - Clinident
17:30 Hurtownia Impali - Killa Beez
19:00 TST Kogeneracja SA - Tukany Chamielec Architekci
20:30 Salon Numizmatyczny M.Wójcicki - Home Broker

2019-04-07⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Basket Team Lubiąż - Rosenthal
10:45 4 Fun 2 - Łobuzersi
12:00 Rakiety Północ - Załoga Świnkobusa
13:15 Projekt Wrocław - Meblobud.pl
14:30 Pio Studio Arch. - Diabełki
15:45 FireCuda Basketball Team - Sami Swoi
17:00 Inwestgrupa - Pogoart
18:15 Golden Brick Warriors - Oporów Team

2019-04-13⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Gród Złotniki - Tropiciele Okazji
10:45 Osiedle Powstańców Śląskich - Strefa
12:00 Szukamygraczy.pl - UTC Aerospace Systems
13:15 E-lastminute.pl - NG Engineering 4Fun
14:30 Tukany Chamielec Architekci - Hurtownia Impali
16:00 Hasco - Lek - Art-Deweloper
17:30 Clinident - LZS Blues Jelcz - Laskowice
19:00 Home Broker - Łże Elity
20:30 Killa Beez - Salon Numizmatyczny M.Wójcicki

2019-04-14 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Dragons Żmigród - Łobuzersi
10:45 Birsy - KSP Gospoda
12:00 OVB Allfinanz - Rakiety Północ
13:15 Projekt Wrocław - N.B.K.
14:30 Diabełki - E-lastminute.pl
15:45 Whyducki - Gwardia Wrocław
17:00 Rosenthal - Pogoart
18.15 4Us - Oporów Team

2019-04-27⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Inwestgrupa - KS AZS Wratislavia
10:45 Jalapeno Wrocław - Rosenthal
12:00 Strefa - Szukamygraczy.pl
13:15 Konie Certus Finance - Pio Studio Arch.
14:30 Killa Beez - TST Kogeneracja SA
16:00 Hasco - Lek - Łże Elity
17:30 Clinident - Salon Numizmatyczny M.Wójcicki
19:00 Art-Deweloper - LZS Blues Jelcz - Laskowice
20:30 Home Broker - Hurtownia Impali

2019-04-28 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
10:45 MKS Gwardia - 4 Fun 2
12:00 Załoga Świnkobusa - 2 Hills Basket
13:15 NG Engineering 4Fun - Meblobud.pl
14:30 4Us 2 - Hills Basket II
15:45 Sami Swoi - Whyducki
17:00 KS AZS Wratislavia - Basket Team Lubiąż
18:15 B-Ball Styl Dzierżoniów - WakeTrip.pl
19.30 Diabełki - Projekt Wrocław

2019-05-11⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Tropiciele Okazji - Dragons Żmigród
10.45 Basket Team Lubiąż - Lediko Snow Panthers
12:00 2 Hills Basket - Rakiety Północ
13:15 E-lastminute.pl - Konie Certus Finance
14:30 Salon Numizmatyczny M.Wójcicki - LZS Blues Jelcz - Laskowice
16:00 Hurtownia Impali - Art-Deweloper
17:30 TST Kogeneracja SA - Hasco - Lek
19:00 Tukany Chamielec Architekci - Clinident
20:30 Killa Beez - Home Broker

2019-05-12 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9.30 NG Engineering 4Fun - Projekt Wrocław
10.45 Jalapeno Wrocław - Lediko Snow Panthers
12:00 OVB Allfinanz - Osiedle Powstańców Śląskich
13:15 Meblobud.pl - Diabełki
14.30 Łobuzersi - Gród Złotniki
15:45 UTC Aerospace Systems - Załoga Świnkobusa
17:00 Gwardia Wrocław - WakeTrip.pl
18:15 FireCuda Basketball Team - B-Ball Styl Dzierżoniów
19:30 Pogoart - KS AZS Wratislavia
20.45 Rakiety Północ - Szukamygraczy.pl

2019-05-18 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
10:45 Gród Złotniki - 4 Fun 2
12:00 Strefa - Rakiety Północ
13:15 N.B.K. - E-lastminute.pl
14:30 Clinident - Killa Beez
16:00 Hasco - Lek - Tukany Chamielec Architekci
17:30 Art-Deweloper - TST Kogeneracja SA
19:00 LZS Blues Jelcz - Laskowice - Hurtownia Impali
20:30 Łże Elity - Salon Numizmatyczny M.Wójcicki

2019-05-19 ⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Inwestgrupa - Basket Team Lubiąż
10:45 Dragons Żmigród - MKS Gwardia
12:00 2 Hills Basket - UTC Aerospace Systems
13:15 Diabełki - NG Engineering 4Fun
14:30 OVB Allfinanz - Załoga Świnkobusa
15:45 Projekt Wrocław - Pio Studio Arch.
17:00 Rosenthal - Lediko Snow Panthers
18:15 Birsy - 4Us

2019-05-25⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9:30 Tropiciele Okazji - 4 Fun 2
10:45 Mad Hornets - MKS Gwardia
12:00 Szukamygraczy.pl - Osiedle Powstańców Śląskich
13:15 Konie Certus Finance - Meblobud.pl
14:30 Salon Numizmatyczny M.Wójcicki - Hurtownia Impali
16:00 Art-Deweloper Killa Beez
17:30 LZS Blues Jelcz - Laskowice - Tukany Chamielec Architekci
19:00 Łże Elity - TST Kogeneracja SA
20:30 Hasco - Lek - Home Broker

2019-05-26⛹?‍♂️⛹?‍♀️
9.30 Golden Brick Warriors - 2 Hills Basket II
10.45 Pio Studio Arch. - N.B.K.
12:00 Gród Złotniki - Dragons Żmigród
13:15 Jalapeno Wrocław - Inwestgrupa
14:30 Pogoart - Basket Team Lubiąż
15:45 Whyducki - WakeTrip.pl
17:00 Gwardia Wrocław - FireCuda Basketball Team
18:15 Oporów Team - KSP Gospoda
19:30 Sami Swoi - B-Ball Styl Dzierżoniów

 
 

Z TEJ SAMEJ KATEGORII


 

Zapisy do 4 Edycji DALK!

Oficjalnie otwieramy zapisy do kolejnej edycji!
Czytaj dalej

RUSZYŁY ZGŁOSZENIA!

Czytaj dalej