Terminarz na 2 kolejki DALK

TERMINARZ NA DWA PIERWSZE WEEKENDY 17,18 - 24,25 WRZESIEŃ - MECZE ROZGRYWANE NA HALI PRZY UL. GÓRNICKIEGO W SP.84 - Wejście od ul. Ukrytej

Moi Drodzy, mamy zrobiony cały terminarz fazy grupowej , jednak ze względu na brak informacji co do dostępności hali ( nie z naszej winy ) nie ogłaszamy go w całości bo mogą nastąpić zmiany , za co przepraszamy .

Pragnę również poinformować ,że dzięki Wam jesteśmy największą ligą w Polsce i Europie !!!

JEST NAS ZNOWU WIĘCEJ W DALK - 69 DRUŻYN !!!


17 września (sobota)

09:00 (2 LIGA DALK) DRAGONS ŻMIGRÓD - OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

10:15 (2 LIGA DALK) MEBLOBUD - UŁOMNA

11:30 (2 LIGA DALK) MKS GWARDIA WROCŁAW - PG CREW

12:45 (2 LIGA DALK) OVB - ORAS GROUP

14:00 (1 LIGA DALK) ANIMALS - 4FUN NG ENGINEERING

15:15 (1 LIGA DALK) LEŚNE DZIADKI - POKONAMY FALĘ

16:30 (1 LIGA DALK) PIO STUDIO - GOLDLIFT PODESTY RUCHOME

17:45 (1 LIGA DALK) GUESS WHOS BACK BASKET KIDS - BLUES JELCZ-LASKOWICE

19:00 (2 LIGA DALK) RÓŻOWI RÓŻANKA - KARRAMBA

20:15 (1 LIGA DALK) AM-TRANS LOGISTYKA - FIRECUDA BASKETBALL TEAM


18 września (niedziela)

09:00 (2 LIGA DALK) POGOART BASKETBALL - SALON NUMIZMATYCZNY

10:10 (2 LIGA DALK) WROCŁAW 71 ERS - KOMPANIA

11:20 (2 LIGA DALK) DAJ SPOKÓJ - B-BALL STYL DZIERŻONIÓW

12:30 (2 LIGA DALK) PAINKILLERS 71 - KSP GOSPODA

13:45 (1 LIGA DALK) THE BIRD - MOXLY BASKETBALL TEAM

15:00 (EKSTRALIGA DALK) OD DESKI - ŁŻE ELITY

16:30 (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - NACZEPY REISCH.PL

18:00 (EKSTRALIGA DALK) WM INSTALACJE - WWW . KOMAPS-WROCŁAW.PL

19:30 (EKSTRALIGA DALK) TST KOGENERACJA - MIAMI VICE

21:00 (1 LIGA DALK) OPORÓW TEAM - LUKSMANN BASKET


24 września (sobota)

09:00 (2 LIGA DALK) KLIMAVIP.COM.PL - CLUE ENGINEERING

10:15 (2 LIGA DALK) WKK YOUNG BLOODS - TEAM HANDSOME

11:30 (2 LIGA DALK) POGOART BASKETBALL - KILLA BEEZ

12:45 (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA JUNIOR - DELTA SZWADRON

14:00 (2 LIGA DALK) UŁOMNA - DAJ SPOKÓJ

15:15 (1 LIGA DALK) BLUES JELCZ-LASKOWICE - GOLDLIFT PODESTY RUCHOME

16:30 (2 LIGA DALK) EFL BASKETBALL TEAM - OVB

17:45 (1 LIGA DALK) LEŚNE DZIADKI - RAKIETY PÓŁNOC

19:00 (2 LIGA DALK) POTĘŻNE BĄBELKI - RED BULLS

20:15 (1 LIGA DALK) GUESS WHOS BACK BASKET KIDS - POKONAMY FALĘ


25 września (niedziela)

09:00 (2 LIGA DALK) KOMPANIA - WYJADACZE

10:10 (2 LIGA DALK) GRÓD ZŁOTNIKI - DRAGONS ŻMIGRÓD

11:20 (2 LIGA DALK) BD BASKET - SPARTA LEGNICA

12:30 (2 LIGA DALK) WROCŁAW 71 ERS - EUROMEDICARE

13:45 (2 LIGA DALK) KSP GOSPODA - SUICIDE SQUAD II

15:00 (EKSTRALIGA DALK) SUICIDE SQUAD - WM INSTALACJE

16:30 (EKSTRALIGA DALK) MIAMI VICE - WWW . KOMAPS-WROCŁAW.PL

18:00 (EKSTRALIGA DALK) SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII - ŁŻE ELITY

19:30 (EKSTRALIGA DALK) TST KOGENERACJA - NACZEPY REISCH.PL

21:00 (1 LIGA DALK) 4FUN NG ENGINEERING - LUKSMANN BASKET

Z TEJ SAMEJ KATEGORII