Terminarz fazy PLAYOFF - 5 EDYCJA

TERMINARZ DO KOŃCA 5 EDYCJI DALK –PROSZĘ CZYTAC UWAŻNIE-DROBNE KOREKTY :


4 STYCZEŃ


2 LIGA PRE PLAY-OFF

10.30 – A6 DRAGONS ŻMIGRÓD : B7 TEAM-PLAST KK OLEŚNICA

11.45 – B6 GRÓD ZŁOTNIKI : A 7 MAD HORNETS

13.00 – C6 BASKET TEAM LUBIĄŻ: D7 LOTNIK BASKET WROCŁAW

14.15 – D6 GOLDEN : C7 B-BALL STYL DZIERŻONIÓW

EKSTRALIGA ( DWUMECZ )

15.30 –MECZ A - A1 ART.-DEWELOPER : A8 ŁŻE ELITY

17.00 – MECZ B -A2 TST KOGENERACJA SA : A7 HOME BROKER

18.30 – MECZ C - A3 HASCO-LEK : A6 KILLA BEEZ

20.00 – MECZ D -A4 CENTRUM-NACZEP.COM: A5 SDP NIERUCHOMOŚCI


5 STYCZEŃ

2 LIGA 1 RUNDA PLAY-OFF

9.30 – A4 WHYDUCKI : C5 DIABEŁKI

10.45 – B4 JALAPENO WROCŁAW : D5 KOSZARKI

12.00 –C4 POTĘŻNE BĄBELKI : A5 GWARDIA WROCŁAW

13.15 – D4 POMINIĘCI W DRAFCIE: B5 BIRSY

1 LIGA 1 RUNDA PLAY-OFF ( MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM )

14.30 – A3 STREFA: B6 E-LASTMINUTE.PL

16.00 – A4 LZS BLUES : B5 2 HILLS BASKET

17.30 – B3 COLLINS AEROSPACE: A6 RAKIETY PÓŁNOC

19.00 – B4 KONIE: A5 N.B.K.


11 STYCZEŃ

1 LIGA 2 RUNDA PLAY-OFF  ( MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM )

10.15 -MECZ C – B 1 TUKANY CHAMIELEC ARCH. : ZWYCIĘZCA A4 : B 5

2 LIGA 1 RUNDA PLAY-OFF

11.45 – A3 EXORGANIKA MEBLE : ZWYCIĘZCA C6 : D7

13.00 – B3 ŁOBUZERSI: ZWYCIĘZCA D6 : C7

14.15 – D3 MEBLOBUD.PL : ZWYCIĘZCA B6 : A7

EKSTRALIGA ( REWANŻE )

15.30 –MECZ A - A1 ART.-DEWELOPER : A8 ŁŻE ELITY

17.00 – MECZ B -A2 TST KOGENERACJA SA : A7 HOME BROKER

18.30 – MECZ C - A3 HASCO-LEK : A6 KILLA BEEZ

20.00 – MECZ D -A4 CENTRUM-NACZEP.COM: A5 SDP NIERUCHOMOŚCI


12 STYCZEŃ

 2 LIGA 2 RUNDA PLAY-OFF ( MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM )

9.30 - MECZ A – A1 IHAVEFUN: ZWYCIĘZCA B4: D5

11.00 – MECZ C – B1LEDIKO SNOW PANTHERS  : ZWYCIĘZCA A4 : C5

12.30 – MECZ E – C1 SZUKAMYGRACZY.PL : ZWYCIĘZCA D4 : B5

14.00 – MECZ G – D1 ROSENTHAL: ZWYCIĘZCA C4 : A 5

1 LIGA 2 RUNDA PLAY-OFF  ( MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM )

15.30 – MECZ A – A 1 MOXLY BASKETBALL TEAM : ZWYCIĘZCA B4 : A 5

17.00 – MECZ B – A 2 PROJEKT WROCŁAW: ZWYCIĘZCA B3 : A 6

2 LIGA 1 RUNDA PLAY-OFF

18.30 – C3 2HILLS BASKET II : ZWYCIĘZCA A6 : B7

1 LIGA 2 RUNDA PLAY-OFF  ( MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM )

19.45 – MECZ D – B2 NG ENGINEERING  4FUN: ZWYCIĘZCA A3 : B 6


18 STYCZEŃ

2 LIGA 2 RUNDA PLAY-OFF ( MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM )

9.30 – MECZ B – A2 GEPARD RETARDIEU: ZWYCIĘZCA B3 : ZWYCIĘZCA D6 : C7

11.00 – MECZ D – B2 FIRECUDA BASKETBALL TEAM : ZWYCIĘZCA A3 : ZWYCIĘZCA C6 : D7

12.30 – MECZ F – C2 STO TWARZY GRZYBIARZY: ZWYCIĘZCA D3 : ZWYCIĘZCA B6 : A7

14.00 – MECZ H – D2 KSP GOSPODA : ZWYCIĘZCA C3 : ZWYCIĘZCA A6 : B7

1 LIGA 3 RUNDA PLAY-OFF ( DWUMECZ ) O AWANS

15.30 – ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D

17.00 – ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C

EKSTRALIGA 2 RUNDA PLAY OFF ( DWUMECZ )

18.30 – ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D

20.00 – ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C


25 STYCZEŃ

2 LIGA 3 RUNDA PLAY-OFF , O AWANS , ZATRZYMYWANY CZAS

9.30 – ZWYCIĘZCA MECZU A : ZWYCIĘZCA MECZU F

11.00 – ZWYCIĘZCA MECZU B : ZWYCIĘZCA MECZU E

12.30 – ZWYCIĘZCA MECZU C : ZWYCIĘZCA MECZU H

14.00 – ZWYCIĘZCA MECZU D : ZWYCIĘZCA MECZU G

1 LIGA 3 RUNDA PLAY-OFF ( REWANŻE ) O AWANS

15.30 – ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D

17.00 – ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C

EKSTRALIGA 2 RUNDA PLAY OFF ( REWANŻE )

18.30 – ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D

20.00 – ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C


1 LUTY

11-19.30 – WIELKI FINAŁ DALK – MECZ O MISTRZOSTWO  2 LIGI , MECZ O MISTRZOSTWO 1 LIGI , 2 TRENINGI OTWARTE ( DLA DZIECI DO LAT 12

 I  ZAWODNIKÓW LIGI DALK ) POPROWADZI ROBERT SKIBA SKIBNIEWSKI,

KONKURS RZUTÓW ZA TRZY, MECZ O 3 MIEJSCE EKSTRALIGI DALK,

MECZ O MISTRZOSTWO EKSTRALIGI DALK – JUŻ SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Z TEJ SAMEJ KATEGORII