Terminarz do końca 4 Edycji DALK

TERMINARZ? DO KOŃCA 4️⃣ EDYCJI DALK ⛹?‍♂️⛹?‍♀️???
Z OKAZJI DNIA DZIECKA? I NIE TYLKO☺️ 1 CZERWCA NIE GRAMY?PRZY OKAZJI ZAPRASZAMY NA FINAŁY? 2️⃣ CZERWCA LIGI ALK-Wrobasket?

2️⃣ CZERWCA 2019 (?NIEDZIELA)
2 LIGA DALK:
⏰9.30 A6 : B 7 pre play-off
⏰10.45 B6 : A 7 pre play-off
⏰12.15 Sami Swoi : Golden Brick Warriors
⏰13.30 FireCuda Basketball Team : Birsy
⏰14.45 Wake Trip.pl : KSP Gospoda
⏰16.00 Gwardia Wrocław : 4 US
⏰17.15 Whyducki : 2 hills Basket II
⏰18.30 B-Ball Styl Dzierżoniów : Oporów Team
(zdobyte punkty będą dopisane do grupy w której gra drużyna).

8️⃣ CZERWCA 2019 (?SOBOTA):
1 RUNDA PLAY-OFF 1 LIGA (ZATRZYMYWANY CZAS⏱ PODCZAS CAŁEGO SPOTKANIA):
⏰10.00 A 3 : B 6
⏰11.30 A 4 : B 5 
⏰13.00 B 3 : A 6
⏰14.30 B 4 : A 5
1 RUNDA PLAY-OFF EKSTRALIGA ( MECZ I REWANŻ )
⏰16.00 A3 : A6
⏰17.30 A4 : A5
⏰19.00 A2 : A7
⏰20.30 A1 : A8

9️⃣ CZERWCA 2019 (?NIEDZIELA):
1 LIGA - 2 RUNDA PLAY-OFF (ZATRZYMYWANY CZAS⏱ MECZ I REWANŻ):
⏰10.00 MECZ A – A 1 : zwycięzca B 4 : A 5
⏰11.30 MECZ B – A 2 : zwycięzca B 3: A 6 
⏰13.00 MECZ C – B 1 : zwycięzca A 4: B 5 
⏰14.30 MECZ D – B 2 : zwycięzca A 3 : B 6 
1 RUNDA PLAY-OFF EKSTRALIGA ( MECZ I REWANŻ )
⏰16.00 A3 : A6
⏰17.30 A4 : A5
⏰19.00 A2 : A7
⏰20.30 A1 : A8

1️⃣5️⃣ CZERWCA 2019 (?SOBOTA)
1 RUNDA PLAY-OFF 2 LIGA:
⏰10.00 A4 : C5
⏰11.15 B3 : D6
1 LIGA - 2 RUNDA PLAY-OFF (ZATRZYMYWANY CZAS⏱ MECZ I REWANŻ )
⏰12.30 MECZ A – A 1 : zwycięzca B 4 : A 5
⏰14.00 MECZ B – A 2 : zwycięzca B 3: A 6 
⏰15.30 MECZ C – B 1 : zwycięzca A 4: B 5 
⏰17.00 MECZ D – B 2 : zwycięzca A 3 : B 6 
EKSTRALIGA -2 RUNDA PLAY-OFF ( MECZ I REWANŻ )
⏰18.30 ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D
⏰20.00 ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C

1️⃣6️⃣ CZERWCA 2019 (?NIEDZIELA)
2LIGA- 1 RUNDA PLAY- OFF:
⏰9.30 A 3 : C 6 
⏰10.45 C 3 : zwycięzca A6 : B7
⏰12.00 D 3 : zwycięzca B6 : A7 
⏰13.15 B 4 : D 5
⏰14.30 C 4 : A 5
⏰15.45 D 4 : B 5
2 LIGA -2 RUNDA PLAY-OFF:
⏰17.00 MECZ B - A 2 : zwycięzca B 3 : D 6 
⏰18.15 MECZ C - B 1 : zwycięzca A 4 : C 5

2️⃣2️⃣ CZERWCA (?SOBOTA)
2 LIGA - 2 RUNDA PLAY –OFF:
⏰9.30 MECZ A - A 1 : zwycięzca B 4 : D 5
⏰10.30 MECZ D – B 2 : zwycięzca A 3 : C 6
⏰11.45 MECZ E – C 1 : zwycięzca D 4 : B 5
⏰13.00 MECZ F – C 2 : zwycięzca D 3 : zwycięzca B6 : A7
⏰14.15 MECZ G – D 1 : zwycięzca C 4 : A 5
⏰15.30 MECZ H - D 2 : zwycięzca C 3 : zwycięzca A6 : B7
1 LIGA - 3 RUNDA PLAY-OFF O AWANS ( ZATRZYMYWANY CZAS⏱MECZ I REWANŻ )
⏰16.45 Zwycięzca MECZU A : Zwycięzca MECZU D 
⏰18.15 Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU C
EKSTRALIGA -2 RUNDA PLAY-OFF ( MECZ I REWANŻ )
⏰19.45 ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D
⏰21.15 ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C

2️⃣3️⃣ CZERWCA (?NIEDZIELA)
2 LIGA -3 RUNDA PLAY –OFF ( O AWANS?– DO 1 LIGI AWANSUJĄ ZWYCIĘZCY-
4 DRUŻYNY )
MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM⏱ ZGODNIE Z PRZEPISAMI FIBA? 
⏰10.00 Zwycięzca MECZU A : Zwycięzca MECZU F
⏰11.30 Zwycięzca MECZU D : Zwycięzca MECZU G 
1 LIGA - 3 RUNDA PLAY-OFF O AWANS ( ZATRZYMYWANY CZAS⏱MECZ I REWANŻ )
⏰13.00 Zwycięzca MECZU A : Zwycięzca MECZU D 
⏰14.30 Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU C
2 LIGA : 
⏰16.00 Zwycięzca MECZU C : Zwycięzca MECZU H
⏰17.30 Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU E

2️⃣9️⃣ CZERWCA (?SOBOTA) 
WIELKI FINAŁ DALK???⛹?‍♀️⛹?‍♂️?
⏰12.00 – 2 LIGA – FINAŁ???
⏰13.45 – 1 LIGA – FINAŁ ???
⏰15.30 – KONKURS RZUTÓW ZA TRZY???
⏰17.00 – EKSTRALIGA – MECZ O 3 MIEJSCE ???
⏰18.45 – EKSTRALIGA - FINAŁ???

Z TEJ SAMEJ KATEGORII