TERMINARZ DALK I OLBA DO KOŃCA RUDNY ZASADNICZEJ

TERMINARZ DALK i REISCH OLBA DO KOŃCA FAZY GRUPOWEJ !!!


24 września (sobota) Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) KLIMAVIP.COM.PL - CLUE ENGINEERING

10:15 (2 LIGA DALK) WKK YOUNG BLOODS - TEAM HANDSOME

11:30 (2 LIGA DALK) POGOART BASKETBALL - KILLA BEEZ

12:45 (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA JUNIOR - DELTA SZWADRON

14:00 (2 LIGA DALK) UŁOMNA - DAJ SPOKÓJ

15:15 (1 LIGA DALK) BLUES JELCZ-LASKOWICE - GOLDLIFT PODESTY RUCHOME

16:30 (2 LIGA DALK) EFL BASKETBALL TEAM - OVB

17:45 (1 LIGA DALK) LEŚNE DZIADKI - RAKIETY PÓŁNOC

19:00 (2 LIGA DALK) POTĘŻNE BĄBELKI - RED BULLS

25 września (niedziela) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) KOMPANIA - WYJADACZE

10:10 (2 LIGA DALK) GRÓD ZŁOTNIKI - DRAGONS ŻMIGRÓD

11:20 (2 LIGA DALK) BD BASKET - SPARTA LEGNICA

12:30 (2 LIGA DALK) WROCŁAW 71 ERS - EUROMEDICARE

13:45 (2 LIGA DALK) KSP GOSPODA - SUICIDE SQUAD II

15:00 (EKSTRALIGA DALK) SUICIDE SQUAD - WM INSTALACJE

16:30 (EKSTRALIGA DALK) MIAMI VICE - WWW . KOMAPS-WROCŁAW.PL

18:00 (EKSTRALIGA DALK) SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII - ŁŻE ELITY

19:30 (EKSTRALIGA DALK) TST KOGENERACJA - NACZEPY REISCH.PL

21:00 (1 LIGA DALK) 4FUN NG ENGINEERING - LUKSMANN BASKET

1 października (sobota) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH - PROJEKT WROCŁAW

10:15 (2 LIGA DALK) WKK YOUNG BLOODS - B-BALL STYL DZIERŻONIÓW

11:30 (2 LIGA DALK) MEBLOBUD - 8 BALLERS

12:45 (1 LIGA DALK) AM-TRANS LOGISTYKA - PIO STUDIO

14:00 (1 LIGA DALK) POKONAMY FALĘ - BLUES JELCZ-LASKOWICE

15:15 (2 LIGA DALK) SUICIDE SQUAD II - RED BULLS

16:30 (1 LIGA DALK) ANIMALS - MOXLY BASKETBALL TEAM

17:45 (1 LIGA DALK) FIRECUDA BASKETBALL TEAM - GUESS WHOS BACK BASKET KIDS

19:00 (1 LIGA DALK) OPORÓW TEAM - KONIE

20:15 (1 LIGA DALK) LUKSMANN BASKET - ŁOBUZERSI

2 października (niedziela) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) EFL BASKETBALL TEAM - EUROMEDICARE

10:10 (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA - KILLA BEEZ

11:20 (2 LIGA DALK) ORAS GROUP - COSMODISC TEAM

12:30 (2 LIGA DALK) MKK MILICZ-MILICKI KLUB KOSZYKÓWKI - KARRAMBA

13:45 (2 LIGA DALK) CLUE ENGINEERING - MIAMI VICE 3

15:00 (EKSTRALIGA DALK) TST KOGENERACJA - MIAMI VICE

16:30 (EKSTRALIGA DALK) SUICIDE SQUAD - SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII

18:00 (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - NACZEPY REISCH.PL

19:30 (EKSTRALIGA DALK) WM INSTALACJE - WWW . KOMAPS-WROCŁAW.PL

21:00 (OLBA) GDW HENRY KRUSE - KLIMAVIP.COM.PL

8 października (sobota) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) RÓŻOWI RÓŻANKA - GRÓD ZŁOTNIKI

10:15 (2 LIGA DALK) MKK MILICZ-MILICKI KLUB KOSZYKÓWKI - MP-KOLOR

11:30 (2 LIGA DALK) PG CREW - POTĘŻNE BĄBELKI

12:45 (1 LIGA DALK) 4FUN NG ENGINEERING - MOXLY BASKETBALL TEAM

14:00 (2 LIGA DALK) MKS GWARDIA WROCŁAW - RED BULLS

15:15 (1 LIGA DALK) GOLDLIFT PODESTY RUCHOME - RAKIETY PÓŁNOC

16:30 (OLBA) CONTROLTEC - 4 US

18:00 (1 LIGA DALK) OPORÓW TEAM - ŁOBUZERSI

19:15 (1 LIGA DALK) GUESS WHOS BACK BASKET KIDS - POKONAMY FALĘ

20:30 (2 LIGA DALK) KSP GOSPODA - EZ 4 US

9 października (niedziela) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) TEAM HANDSOME - DELTA SZWADRON

10:10 (2 LIGA DALK) WYJADACZE - OVB

11:20 (2 LIGA DALK) KOMPANIA - ORAS GROUP

12:30 (2 LIGA DALK) BD BASKET - MIAMI VICE 3

13:45 (1 LIGA DALK) THE BIRD - KONIE

15:00 (EKSTRALIGA DALK) SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII - NACZEPY REISCH.PL

16:30 (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - OD DESKI

18:00 (OLBA) LUKSMANN BASKET - AM-TRANS LOGISTYKA

19:30 (EKSTRALIGA DALK) MIAMI VICE - WM INSTALACJE

21:00 (EKSTRALIGA DALK) ŁŻE ELITY - WWW . KOMAPS-WROCŁAW.PL

15 października (sobota) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) MP-KOLOR - RÓŻOWI RÓŻANKA

10:15 (2 LIGA DALK) KILLA BEEZ - SALON NUMIZMATYCZNY

11:30 (2 LIGA DALK) WKK YOUNG BLOODS - UŁOMNA

12:45 (1 LIGA DALK) THE BIRD - ANIMALS

14:00 (2 LIGA DALK) MKS GWARDIA WROCŁAW - KSP GOSPODA

15:15 (1 LIGA DALK) RAKIETY PÓŁNOC - BLUES JELCZ-LASKOWICE

16:30 (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA JUNIOR - DAJ SPOKÓJ

17:45 (2 LIGA DALK) POTĘŻNE BĄBELKI - PAINKILLERS 71

19:00 (1 LIGA DALK) LEŚNE DZIADKI - PIO STUDIO

20:15 (2 LIGA DALK) BD BASKET - CLUE ENGINEERING

16 października (niedziela) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) POGOART BASKETBALL - KLIMAVIP.COM.PL

10:15 (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - TEAM HANDSOME

11:30 (2 LIGA DALK) 8 BALLERS - DELTA SZWADRON

12:45 (2 LIGA DALK) PROJEKT WROCŁAW - KARRAMBA

14:00 (2 LIGA DALK) COSMODISC TEAM - EFL BASKETBALL TEAM

15:15 (2 LIGA DALK) OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH - GRÓD ZŁOTNIKI

16:30 (OLBA) MIAMI VICE - RED BULLS

18:00 (2 LIGA DALK) SUICIDE SQUAD II - EZ 4 US

19:15 (EKSTRALIGA DALK) OD DESKI - SUICIDE SQUAD

20:45 (OLBA) NACZEPY REISCH.PL - AM-TRANS LOGISTYKA

22 października (sobota) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) MP-KOLOR - PROJEKT WROCŁAW

10:15 (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - UŁOMNA

11:30 (2 LIGA DALK) RED BULLS - PG CREW

12:45 (1 LIGA DALK) ŁOBUZERSI - ROSENTHAL

14:00 (2 LIGA DALK) 8 BALLERS - SPARTA LEGNICA JUNIOR

15:15 (1 LIGA DALK) RAKIETY PÓŁNOC - AM-TRANS LOGISTYKA

16:30 (1 LIGA DALK) LEŚNE DZIADKI - GOLDLIFT PODESTY RUCHOME

17:45 (OLBA) KLIMAVIP.COM.PL - 4 US

19:15 (2 LIGA DALK) EZ 4 US - PAINKILLERS 71

20:30 (1 LIGA DALK) LUKSMANN BASKET - ANIMALS

23 października (niedziela) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) EUROMEDICARE - COSMODISC TEAM

10:10 (2 LIGA DALK) DAJ SPOKÓJ - MEBLOBUD

11:20 (2 LIGA DALK) WROCŁAW 71 ERS - ORAS GROUP

12:30 (1 LIGA DALK) KONIE - MOXLY BASKETBALL TEAM

13:45 (2 LIGA DALK) MIAMI VICE 3 - SALON NUMIZMATYCZNY

15:00 (EKSTRALIGA DALK) NACZEPY REISCH.PL - MIAMI VICE

16:30 (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - ŁŻE ELITY

18:00 (OLBA) BLUES JELCZ-LASKOWICE - GDW HENRY KRUSE

19:30 (EKSTRALIGA DALK) WWW . KOMAPS-WROCŁAW.PL - SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII

21:00 (EKSTRALIGA DALK) WM INSTALACJE - TST KOGENERACJA

29 października (sobota) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) TEAM HANDSOME - MEBLOBUD

10:15 (2 LIGA DALK) MKK MILICZ-MILICKI KLUB KOSZYKÓWKI - OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

11:30 (2 LIGA DALK) DELTA SZWADRON - DAJ SPOKÓJ

12:45 (1 LIGA DALK) ŁOBUZERSI - 4FUN NG ENGINEERING

14:00 (OLBA) AM-TRANS LOGISTYKA - RED BULLS

15:30 (OLBA) KLIMAVIP.COM.PL - BLUES JELCZ-LASKOWICE

17:00 (2 LIGA DALK) WKK YOUNG BLOODS - 8 BALLERS

18:15 (1 LIGA DALK) FIRECUDA BASKETBALL TEAM - POKONAMY FALĘ

19:30 (2 LIGA DALK) POGOART BASKETBALL - BD BASKET

20:45 (1 LIGA DALK) PIO STUDIO - GUESS WHOS BACK BASKET KIDS

30 października (niedziela) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) OVB - KOMPANIA

10:10 (2 LIGA DALK) RÓŻOWI RÓŻANKA - DRAGONS ŻMIGRÓD

11:20 (2 LIGA DALK) WYJADACZE - EFL BASKETBALL TEAM

12:30 (2 LIGA DALK) GRÓD ZŁOTNIKI - KARRAMBA

13:45 (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA - CLUE ENGINEERING

15:15 (2 LIGA DALK) PAINKILLERS 71 - SUICIDE SQUAD II

16:30 (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - SUICIDE SQUAD

18:00 (EKSTRALIGA DALK) TST KOGENERACJA - OD DESKI

19:30 (1 LIGA DALK) OPORÓW TEAM - ROSENTHAL

20:45 (OLBA) LUKSMANN BASKET - NACZEPY REISCH.PL

6 listopada (niedziela) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) UŁOMNA - DELTA SZWADRON

10:15 (2 LIGA DALK) WYJADACZE - EUROMEDICARE

11:30 (1 LIGA DALK) KONIE - ANIMALS

12:45 (1 LIGA DALK) LEŚNE DZIADKI - AM-TRANS LOGISTYKA

14:00 (1 LIGA DALK) BLUES JELCZ-LASKOWICE - PIO STUDIO

15:15 (EKSTRALIGA DALK) SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII - OD DESKI

16:45 (EKSTRALIGA DALK) ŁŻE ELITY - WM INSTALACJE

18:15 (EKSTRALIGA DALK) WWW . KOMAPS-WROCŁAW.PL - NACZEPY REISCH.PL

19:45 (1 LIGA DALK) THE BIRD - LUKSMANN BASKET

21:00 (OLBA) CONTROLTEC - GDW HENRY KRUSE

12 listopada (sobota) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) DRAGONS ŻMIGRÓD - MP-KOLOR

10:15 (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA JUNIOR - TEAM HANDSOME

11:30 (2 LIGA DALK) PAINKILLERS 71 - PG CREW

12:45 (2 LIGA DALK) CLUE ENGINEERING - KILLA BEEZ

14:00 (2 LIGA DALK) MKK MILICZ-MILICKI KLUB KOSZYKÓWKI - RÓŻOWI RÓŻANKA

15:15 (1 LIGA DALK) RAKIETY PÓŁNOC - POKONAMY FALĘ

16:30 (1 LIGA DALK) BLUES JELCZ-LASKOWICE - FIRECUDA BASKETBALL TEAM

17:45 (2 LIGA DALK) KARRAMBA - OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

19:00 (1 LIGA DALK) ANIMALS - OPORÓW TEAM

20:15 (1 LIGA DALK) LUKSMANN BASKET - ROSENTHAL

13 listopada (niedziela) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) PROJEKT WROCŁAW - GRÓD ZŁOTNIKI

10:10 (2 LIGA DALK) COSMODISC TEAM - OVB

11:20 (1 LIGA DALK) AM-TRANS LOGISTYKA - GOLDLIFT PODESTY RUCHOME

12:30 (2 LIGA DALK) WROCŁAW 71 ERS - EFL BASKETBALL TEAM

13:45 (2 LIGA DALK) SUICIDE SQUAD II - POTĘŻNE BĄBELKI

15:00 (EKSTRALIGA DALK) MIAMI VICE - SUICIDE SQUAD

16:30 (2 LIGA DALK) MIAMI VICE 3 - KLIMAVIP.COM.PL

17:45 (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - TST KOGENERACJA

19:15 (OLBA) RED BULLS - NACZEPY REISCH.PL

20:45 (OLBA) GDW HENRY KRUSE - 4 US

19 listopada (sobota) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) DAJ SPOKÓJ - 8 BALLERS

10:15 (2 LIGA DALK) MEBLOBUD - B-BALL STYL DZIERŻONIÓW

11:30 (2 LIGA DALK) ORAS GROUP - EFL BASKETBALL TEAM

12:45 (1 LIGA DALK) ROSENTHAL - 4FUN NG ENGINEERING

14:00 (1 LIGA DALK) BLUES JELCZ-LASKOWICE - AM-TRANS LOGISTYKA

15:15 (2 LIGA DALK) RED BULLS - KSP GOSPODA

16:30 (1 LIGA DALK) POKONAMY FALĘ - PIO STUDIO

17:45 (1 LIGA DALK) LEŚNE DZIADKI - GUESS WHOS BACK BASKET KIDS

19:00 (1 LIGA DALK) MOXLY BASKETBALL TEAM - OPORÓW TEAM

20:15 (2 LIGA DALK) MKS GWARDIA WROCŁAW - EZ 4 US

20 listopada (niedziela) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) KOMPANIA - COSMODISC TEAM

10:10 (2 LIGA DALK) PROJEKT WROCŁAW - RÓŻOWI RÓŻANKA

11:20 (2 LIGA DALK) SALON NUMIZMATYCZNY - SPARTA LEGNICA

12:30 (1 LIGA DALK) ŁOBUZERSI - KONIE

13:45 (2 LIGA DALK) POGOART BASKETBALL - MIAMI VICE 3

15:00 (EKSTRALIGA DALK) MIAMI VICE - SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII

16:30 (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - WM INSTALACJE

18:00 (EKSTRALIGA DALK) SUICIDE SQUAD - WWW . KOMAPS-WROCŁAW.PL

19:30 (EKSTRALIGA DALK) OD DESKI - NACZEPY REISCH.PL

21:00 (OLBA) CONTROLTEC - KLIMAVIP.COM.PL

26 listopada (sobota) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) MP-KOLOR - OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

10:15 (2 LIGA DALK) WKK YOUNG BLOODS - MEBLOBUD

11:30 (2 LIGA DALK) 8 BALLERS - TEAM HANDSOME

12:45 (2 LIGA DALK) DELTA SZWADRON - B-BALL STYL DZIERŻONIÓW

14:00 (1 LIGA DALK) PIO STUDIO - FIRECUDA BASKETBALL TEAM

15:15 (2 LIGA DALK) RED BULLS - PAINKILLERS 71

16:30 (2 LIGA DALK) WROCŁAW 71 ERS - OVB

17:45 (1 LIGA DALK) GUESS WHOS BACK BASKET KIDS - RAKIETY PÓŁNOC

19:00 (2 LIGA DALK) EZ 4 US - POTĘŻNE BĄBELKI

20:15 (1 LIGA DALK) MOXLY BASKETBALL TEAM - LUKSMANN BASKET

27 listopada (niedziela) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) DRAGONS ŻMIGRÓD - PROJEKT WROCŁAW

10:15 (2 LIGA DALK) KILLA BEEZ - BD BASKET

11:30 (2 LIGA DALK) MKK MILICZ-MILICKI KLUB KOSZYKÓWKI - GRÓD ZŁOTNIKI

12:45 (2 LIGA DALK) EUROMEDICARE - KOMPANIA

14:00 (2 LIGA DALK) UŁOMNA - SPARTA LEGNICA JUNIOR

15:15 (OLBA) MIAMI VICE - AM-TRANS LOGISTYKA

16:45 (EKSTRALIGA DALK) ŁŻE ELITY - SUICIDE SQUAD

18:15 (EKSTRALIGA DALK) SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII - TST KOGENERACJA

19:45 (2 LIGA DALK) SALON NUMIZMATYCZNY - KLIMAVIP.COM.PL

21:00 (1 LIGA DALK) THE BIRD - ROSENTHAL

3 grudnia (sobota) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) POTĘŻNE BĄBELKI - KSP GOSPODA

10:15 (2 LIGA DALK) WKK YOUNG BLOODS - DELTA SZWADRON

11:30 (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA JUNIOR - MEBLOBUD

12:45 (1 LIGA DALK) GOLDLIFT PODESTY RUCHOME - POKONAMY FALĘ

14:00 (2 LIGA DALK) MKS GWARDIA WROCŁAW - PAINKILLERS 71

15:15 (1 LIGA DALK) MOXLY BASKETBALL TEAM - ŁOBUZERSI

16:30 (1 LIGA DALK) LEŚNE DZIADKI - BLUES JELCZ-LASKOWICE

17:45 (1 LIGA DALK) AM-TRANS LOGISTYKA - GUESS WHOS BACK BASKET KIDS

19:00 (1 LIGA DALK) THE BIRD - OPORÓW TEAM

20:15 (OLBA) RED BULLS - LUKSMANN BASKET

4 grudnia (niedziela) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) WROCŁAW 71 ERS - WYJADACZE

10:10 (2 LIGA DALK) TEAM HANDSOME - DAJ SPOKÓJ

11:20 (2 LIGA DALK) POGOART BASKETBALL - SPARTA LEGNICA

12:30 (1 LIGA DALK) ROSENTHAL - ANIMALS

13:45 (2 LIGA DALK) PG CREW - SUICIDE SQUAD II

15:00 (EKSTRALIGA DALK) SUICIDE SQUAD - TST KOGENERACJA

16:30 (EKSTRALIGA DALK) WM INSTALACJE - SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII

18:00 (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - WWW . KOMAPS-WROCŁAW.PL

19:30 (OLBA) MIAMI VICE - NACZEPY REISCH.PL

21:00 (2 LIGA DALK) KLIMAVIP.COM.PL - BD BASKET

10 grudnia (sobota) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) GRÓD ZŁOTNIKI - MP-KOLOR

10:15 (2 LIGA DALK) OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH - RÓŻOWI RÓŻANKA

11:30 (2 LIGA DALK) MKK MILICZ-MILICKI KLUB KOSZYKÓWKI - PROJEKT WROCŁAW

12:45 (1 LIGA DALK) THE BIRD - 4FUN NG ENGINEERING

14:00 (2 LIGA DALK) POGOART BASKETBALL - CLUE ENGINEERING

15:15 (1 LIGA DALK) GOLDLIFT PODESTY RUCHOME - FIRECUDA BASKETBALL TEAM

16:30 (1 LIGA DALK) POKONAMY FALĘ - AM-TRANS LOGISTYKA

17:45 (1 LIGA DALK) KONIE - ROSENTHAL

19:00 (2 LIGA DALK) EZ 4 US - RED BULLS

20:15 (OLBA) MIAMI VICE - LUKSMANN BASKET

11 grudnia (niedziela) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) EFL BASKETBALL TEAM - KOMPANIA

10:10 (2 LIGA DALK) KARRAMBA - DRAGONS ŻMIGRÓD

11:20 (2 LIGA DALK) OVB - EUROMEDICARE

12:30 (1 LIGA DALK) ŁOBUZERSI - ANIMALS

13:45 (2 LIGA DALK) COSMODISC TEAM - WYJADACZE

15:00 (OLBA) CONTROLTEC - BLUES JELCZ-LASKOWICE

16:30 (EKSTRALIGA DALK) NACZEPY REISCH.PL - ŁŻE ELITY

18:00 (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA - MIAMI VICE 3

19:15 (EKSTRALIGA DALK) OD DESKI - MIAMI VICE

20:45 (2 LIGA DALK) KILLA BEEZ - KLIMAVIP.COM.PL

17 grudnia (sobota) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) KARRAMBA - MP-KOLOR

10:15 (2 LIGA DALK) MKK MILICZ-MILICKI KLUB KOSZYKÓWKI - DRAGONS ŻMIGRÓD

11:30 (2 LIGA DALK) WKK YOUNG BLOODS - DAJ SPOKÓJ

12:45 (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - SPARTA LEGNICA JUNIOR

14:00 (1 LIGA DALK) PIO STUDIO - RAKIETY PÓŁNOC

15:15 (2 LIGA DALK) MKS GWARDIA WROCŁAW - POTĘŻNE BĄBELKI

16:30 (1 LIGA DALK) LEŚNE DZIADKI - FIRECUDA BASKETBALL TEAM

17:45 (2 LIGA DALK) ORAS GROUP - WYJADACZE

19:00 (2 LIGA DALK) PG CREW - EZ 4 US

20:15 (1 LIGA DALK) LUKSMANN BASKET - KONIE

18 grudnia (niedziela) - Kiełczów

09:00 (2 LIGA DALK) DELTA SZWADRON - MEBLOBUD

10:10 (2 LIGA DALK) WROCŁAW 71 ERS - COSMODISC TEAM

11:20 (2 LIGA DALK) SALON NUMIZMATYCZNY - BD BASKET

12:30 (2 LIGA DALK) 8 BALLERS - UŁOMNA

13:45 (2 LIGA DALK) MIAMI VICE 3 - KILLA BEEZ

15:00 (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - MIAMI VICE

16:30 (EKSTRALIGA DALK) TST KOGENERACJA - ŁŻE ELITY

18:00 (EKSTRALIGA DALK) WWW . KOMAPS-WROCŁAW.PL - OD DESKI

19:30 (EKSTRALIGA DALK) NACZEPY REISCH.PL - WM INSTALACJE

21:00 (1 LIGA DALK) 4FUN NG ENGINEERING - OPORÓW TEAM

7 stycznia (sobota) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) CLUE ENGINEERING - SALON NUMIZMATYCZNY

10:15 (2 LIGA DALK) WKK YOUNG BLOODS - SPARTA LEGNICA JUNIOR

11:30 (2 LIGA DALK) EUROMEDICARE - ORAS GROUP

12:45 (1 LIGA DALK) KONIE - 4FUN NG ENGINEERING

14:00 (1 LIGA DALK) FIRECUDA BASKETBALL TEAM - RAKIETY PÓŁNOC

15:15 (2 LIGA DALK) KSP GOSPODA - PG CREW

16:30 (OLBA) 4 US - BLUES JELCZ-LASKOWICE

18:00 (1 LIGA DALK) GOLDLIFT PODESTY RUCHOME - GUESS WHOS BACK BASKET KIDS

19:15 (1 LIGA DALK) THE BIRD - ŁOBUZERSI

20:30 (1 LIGA DALK) OPORÓW TEAM - LUKSMANN BASKET

8 stycznia (niedziela) - Górnickiego

09:00 (2 LIGA DALK) UŁOMNA - TEAM HANDSOME

10:10 (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - 8 BALLERS

11:20 (1 LIGA DALK) ROSENTHAL - MOXLY BASKETBALL TEAM

12:30 (2 LIGA DALK) KLIMAVIP.COM.PL - SPARTA LEGNICA

13:45 (2 LIGA DALK) MKS GWARDIA WROCŁAW - SUICIDE SQUAD II

15:00 (EKSTRALIGA DALK) NACZEPY REISCH.PL - SUICIDE SQUAD

16:30 (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII

18:00 (EKSTRALIGA DALK) ŁŻE ELITY - MIAMI VICE

19:30 (EKSTRALIGA DALK) WWW . KOMAPS-WROCŁAW.PL - TST KOGENERACJA

21:00 (EKSTRALIGA DALK) WM INSTALACJE - OD DESKI

Z TEJ SAMEJ KATEGORII