System rozgrywek fazy PO 4 Edycji DALK

?SYSTEM? ROZGRYWEK DALK SEZON 4 ‼️‼️‼️

2 LIGA DALK:
Drużyny z grup A i B , które zajmą 6 i 7 miejsca zagrają pre play-off:
A6 : B 7 ⛹?‍♂️?
B6 : A 7 ⛹?‍♂️?
Drużyny z grup C i D (rozegrały jeden mecz mniej) grają wg kolejności losowania?
Sami Swoi : Golden Brick Warriors
FireCuda Basketball Team : Birsy
Wake Trip.pl : KSP Gospoda
Gwardia Wrocław : 4 US
Whyducki : 2 Hills Basket II
B-Ball Styl Dzierżoniów : Oporów Team
(zdobyte punkty będą dopisane do grupy w której gra drużyna)???⛹?‍♂️

PIERWSZE DWA ZESPOŁY Z GRUP A1,A2,B1,B2,C1,C2,D1,D2 CZEKAJĄ NA ZWYCIĘZCÓW 1 RUNDY PLAY –OFF 
1️⃣ RUNDA PLAY- OFF ⛹?‍♂️?:
A3 : C6 
B3 : D6 
C3 : zwycięzca A6 : B7
D3 : zwycięzca B6 : A7
A4 : C5 
B4 : D5
C4 : A5
D4 : B5

2️⃣ RUNDA PLAY – OFF ?⛹?‍♂️:
MECZ A - A 1 : zwycięzca B 4 : D 5
MECZ B - A 2 : zwycięzca B 3 : D 6 
MECZ C - B 1 : zwycięzca A 4 : C 5
MECZ D – B 2 : zwycięzca A 3 : C 6
MECZ E – C 1 : zwycięzca D 4 : B 5
MECZ F – C 2 : zwycięzca D 3 : zwycięzca B6 : A7
MECZ G – D 1 : zwycięzca C 4 : A 5
MECZ H - D 2 : zwycięzca C 3 : zwycięzca A6 : B7

3️⃣ RUNDA PLAY – OFF ?⛹?‍♂️
(O AWANS – DO 1 LIGI AWANSUJĄ ZWYCIĘZCY- 4 DRUŻYNY)⬆️
MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM ZGODNIE Z PRZEPISAMI FIBA ?
Zwycięzca MECZU A : Zwycięzca MECZU F
Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU E
Zwycięzca MECZU C : Zwycięzca MECZU H
Zwycięzca MECZU D : Zwycięzca MECZU G 
Dwie najlepsze drużyny (z najlepszym bilansem punktowym- największa różnica między punktami zdobytymi, a straconymi) zagrają mecz o mistrzostwo 2 ligi ???

1 LIGA DALK
DO PLAY-OFF WCHODZI 6 PIERWSZYCH DRUŻYN Z GRUPY A I B , DRUŻYNY Z MIEJSCA 7 i 8 SPADAJĄ DO 2 LIGI⬇️. DRUŻYNY A 1, A 2, B 1 i B 2 CZEKAJĄ NA ROZSTRZYGNIĘCIA 1 RUNDY PLAY –OFF. WSZYSTKIE MECZE Z ZATRZYMYWANYM CZASEM.
1️⃣ RUNDA PLAY - OFF ⛹?‍♂️?
A 3 : B 6
A 4 : B 5 
B 3 : A 6
B 4 : A 5
2️⃣ RUNDA PLAY - OFF (MECZ I REWANŻ)?⛹?‍♂️
MECZ A – A 1 : zwycięzca B 4 : A 5
MECZ B – A 2 : zwycięzca B 3: A 6 
MECZ C – B 1 : zwycięzca A 4: B 5 
MECZ D – B 2 : zwycięzca A 3 : B 6 
3️⃣ RUNDA PLAY - OFF O AWANS⬆️ (MECZ I REWANŻ) ⛹?‍♂️?
Zwycięzca MECZU A : Zwycięzca MECZU D 
Zwycięzca MECZU B : Zwycięzca MECZU C
Zwycięzcy awansują do EKSTRALIGI DALK i zagrają mecz o mistrzostwo 1 ligi ???

EKSTRALIGA DALK:
Drużyny, które w fazie grupowej zajęły miejsca 9, 10 i 11 spadają do 1 ligi⬇️
1️⃣ RUNDA PLAY - OFF (MECZ I REWANŻ)?⛹?‍♂️
MECZ A – A 1 : A 8
MECZ B – A 2 : A 7
MECZ C – A 3 : A 6
MECZ D – A 4 : A 5
2️⃣ RUNDA PLAY - OFF (MECZ I REWANŻ)⛹?‍♂️?
ZWYCIĘZCA MECZU A – ZWYCIĘZCA MECZU D
ZWYCIĘZCA MECZU B – ZWYCIĘZCA MECZU C

ZWYCIĘZCY DWUMECZU GRAJĄ O MISTRZOSTWO EKSTRALIGI DALK ???
PRZEGRANI DWUMECZU GRAJĄ O 3 MIEJSCE ???

WAŻNE‼️‼️‼️
- MECZE MOGĄ BYĆ ROZGRYWANE DZIEŃ PO DNIU❗️
- NIE BĘDZIE MOŻNA DOPISYWAĆ ZAWODNIKÓW?❗️
- PLAY – OFF ZACZYNAMY W WEEKEND 1/2 CZERWCA❗️
- ZAWODNICY ZGŁOSZENI DO OZKOSZ (3 LIGA) JEŻELI NIE ROZEGRALI PONAD POŁOWY MECZÓW W FAZIE GRUPOWEJ NIE MAJĄ PRAWA GRAĆ

W PLAY-OFF ‼️‼️‼️ (w przypadku udowodnienia takiego faktu zostanie odnotowany walkower⚠️).

Z TEJ SAMEJ KATEGORII