Aktualny terminarz 5 Edycji DALK

28.09
11.30 KOSZARKI-ROSENTHAL
13.45 OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH – E- LASTMINUTE
15.00 ŁŻE ELITY-KOGENERACJA
16.30 SDP NIERUCHOMOŚCI- ART.- DEVELOPER
18.00 PIO STUDIO ARCH. -HOME BROKER
19.30 STO TWARZY GRZYBIARZY – BASKET TEAM LUBIĄŻ


29.09
9.30 FIRECUDA BASKETBALL TEAM - ŁOBUZERSI
10.45 POMINIĘCI W DRAFCIE-KSP GOSPODA
12.00 BLUES-STREFA
13.15 POTĘŻNE BĄBELKI- B-BALL STYL DZIERŻONIÓW
14:30 EXORGENIKA- WHYDUCKI
15.45 COLLINS AEROSPACE –TUKANY CHAMIELEC ARCH.
17.00 POGOART- SAMI SWOI


5.10
11.30 DIABEŁKI- SZUKAMY GRACZY
12.45 NG ENGINEERING - KONIE
14.00 SREFA- OVB
15.15 TUKANY CHAMIELEC ARCH.- INVESTGRUPA
16.30 SALON NUMIZMATYCZNY – HASCO-LEK
18.00 CENTRUM- NACZEP.COM- KILLA BEEZ


6.10
9.30 LEDIKO SNOW PANTHERS –TEAM-PLAST KK OLEŚNICA
10.45 E-LASTMINUTE.PL - 2 HILLS BASKET
12.00 SAMI SWOI- RAKIETY PÓŁNOC
13.15 MAD HORNETS- GEPARD RETARDIEU
14.30 LOTNIK BASKET WROCŁAW – MEBLOBUD.PL
15:45 GRÓD ZŁOTNIKI- JALAPENO WROCŁAW
17.00 PROJKET WROCŁAW- POGOART BASKET


12.10
10.45 SZUKAMYGRACZY.PL –STO TWARZY GRZYBIARZY
12.00 OVB- RAKIETY PÓŁNOC
13.15 KONIE- OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
14.30 KOGENERACJA – HASCO-LEK
16.00 PIO STUDIO ARCH.- CENTRUM-NACZEP.COM
17:30 JALAPENO WROCŁAW- BIRSY
18:45 SALON NUMIZMATYCZNY- KILLA BEEZ
20:15 SDP NIERUCHOMOŚCI - HOME BROKER


13.10
9.30 GEPARD RETARDIEU - DRAGONS ŻMIGRÓD
10.45 INVESTGRUPA- COLLINS AEROSPACE

12.00 RAKIETY PÓŁNOC- PROJEKT WROCŁAW
13.15 OVB- MOXLY BASKETBALL TEAM
14.30 GWARDIA WROCŁAW- IHAVEFUN
15.45 ŁOBUZERSI- LEDIKO SNOW PANTHERS
17.00 BASKET TEAM LUBIĄŻ- POTĘŻNE BĄBELKI
18.15 KSP GOSPODA- GOLDEN
19.15 OPORÓW TEAM- NG ENGINEERING


19.10
12.45 POTĘŻNE BĄBELKI- SZUKAMYGRACZY.PL
14.00 NG ENGINEERING – TUKANY CHAMIELEC ARCH.
15.15 PROJEKT WROCŁAW- STREFA
16.30 PIO STUDIO ARCH. – SDP NIERUCHOMOŚCI
18.00 KOGENERACJA- KILLA BEEZ
19.30 HOME BROKER- SALON NUMIZMATYCZNY


20.10
9:30 ROSENTHAL- LOTNIK BASKET WROCŁAW
10.45 2 HILLS BASKET - KONIE
12.00 SAMI SWOI- PROJEKT
13.15 IHAVEFUN- MAD HORNETS
14:30 LEDIKO- FIRECUDA
15.45 WHYDUCKI- GWARDIA WROCŁAW
17.00 2 HILLS BASKET II- BASKET TEAM LUBIĄŻ
18.15 OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH – OPORÓW TEAM


26.10
10.45 BIRSY- TEAM-PLAST KK OLEŚNICA
12.00 COLLINS AEROSPACE – NG ENGINEERING
13.15 RAKIETY PÓŁNOC - BLUES
14.30 HASCO- LEK- KILLA BEEZ
16.00 SALON NUMIZMATYCZNY – PIO STUDIO ARCH.
17.30 ART- DEVELOPER- CENTRUM-NACZEP.COM
19:00 MEBLOBUD.PL - POMINIĘCI W DRAFCIE
20:15 HOME BROKER- ŁŻE ELITY


27.10
9.30 LOTNIK BASKET WROCŁAW - KOSZARKI
10.45 KONIE- E-LASTMINUTE.PL
12.00 MOXLY BASKETBALL TEAM – PROJEKT WROCŁAW
13.15 GWARDIA WROCŁAW- EXORGANIKA
14.30 STO TWARZY GRZYBIARZY- DIABEŁKI
15.45 GRÓD ZŁOTNIKI- ŁOBUZERSI
17.00 POGOART BASKET - NBK
18.15 OPORÓW TEAM - 2 HILLS BASKET


9.11
10.30 TEAM-PLAST KK OLEŚNICA- JALAPENO
11.45 NG ENGINEERING - INVESTGRUPA
13.00 PROJEKT WROCŁAW- OVB

14.15 TUKANY CHAMIELEC ARCH.- OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
15.30 ART. DEVELOPER- HASCO-LEK
17.00 KOGENERACJA- CENTRUM-NACZEP.COM
18.30 ŁŻE ELITY- PIO STUDIO.ARCH.
20.00 GOLDEN- MEBLOBUD.PL


10.11
9.30 POMINIĘCI W DRAFCIE- ROSENTHAL
10.45 STREFA- SAMI SWOI
12.00 FIRECUDA BASKETBALL TEAM – GRÓD ZŁOTNIKI
13.15 MAD HORNETS- WHYDUCKI
14.30 SZUKAMYGRACZY.PL - 2 HILLSBASKET II
15:45 DRAGONS ŻMIGRÓD – EXORGANIKA MEBLE


16.11
9.30 ŁOBUZERSI- BIRSY
10.45 OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH – COLLINS AEROSPACE
12.00 BLUES- OVB
13.15 DIABEŁKI- POTĘŻNE BĄBELKI
14.30 ART- DEVELOPER- SALON NUMIZMATYCZNY
16.00 ŁŻE ELITY- SDP NIERUCHOMOŚCI
17.30 HASCO- LEK- PIO STUDIO ARCH.
19.00 HOME BROKER- CENTRUM-NACZEP.COM
20.30 MEBLOBUD.PL - KSP GOSPODA


17.11
9.30 KOSZARKI- POMINIĘCI W DRAFCIE
10:45 GRÓD ZŁOTNIKI- LEDIKO SNOW PANTHERS
12.00 SAMI SWOI- NBK
13.15 MOXLY BASKETBALL TEAM - STREFA
14.30 IHAVEFUN- GEPARD RETARDIEU
15:45 OPORÓW TEAM - KONIE
17.00 RAKIETY PÓŁNOC- POGOART BASKET


23.11
10.45 TUKANY CHAMIELEC ARCH.- E-LASTMINUTE.PL
12.00 STREFA- NBK
13.15 INVESTGRUPA- OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
14.30 CENTRUM-NACZEP.COM- HASCO-LEK
16.00 ŁŻE ELITY- KILLA BEEZ
17.30 POTĘŻNE BĄBELKI- STO TWARZY GRZYBIARZY
18:45 KOGENERACJA- SDP NIERUCHOMOŚCI
20.15 ART.-DEVELOPER - HOME BROKER


24.11
9.30 MOXLY BASKETBALL TEAM - BLUES
10.45 POMINIĘCI W DRAFCIE- LOTNIK BASKET WROCŁAW
12.00 OVB- SAMI SWOI
13.15 B-BALL STYL DZIERŻONIÓW- SZUKAMYGRACZY.PL

14.30 MAD HORNETS- GWARDIA WROCŁAW
15.45 WHYDUCKI – DRAGONS ŻMIGRÓD
17.00 COLLINS AEROSPACE - 2 HILLS BASKET


30.11
9.30 ŁOBUZERSI- TEAM-PLAST KK OLEŚNICA
10.45 OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH –NG ENGINEERING
12.00 NBK- BLUES
13.15 KONIE- TUKANY CHAMIELEC ARCH.
14.30 ART.-DEVELOPER - KOGENERACJA
16.00 ŁŻE ELITY- HASCO-LEK
17.30 KILLA BEESZ – PIO STUDIO ARCH.
19.00 CENTRUM-NACZEP.COM – SALON NUMIZMATYCZNY
20.30 2 HILLS BASKET II- DIABEŁKI


1.12
9.30 GOLDEN- KOSZARKI
10.45 2 HILLS BASKET - INVESTGRUPA
12.00 LEDIKO SNOW PANTHERS - BIRSY
13.15 KSP GOSPODA- ROSENTHAL
14.30 GEPARD RETARDIEU - WHYDUCKI
15.45 POGOART BASKET - STREFA
17.00 E-LASTMINUTE.PL – OPORÓW TEAM
18:15 BASKET TEAM LUBIĄŻ – B-BALL STYL DZIERŻONIÓW


7.12
9.45 NG ENGINEERING - 2 HILLS BASKET
11.00 STO TWARZY GRZYBIARZY - 2 HILLS BASKET II
12.15 STREFA – RAKIETY PÓŁNOC
13.30 ROSENTHAL- MEBLOBUD.PL
14.45 KILLA BEEZ- ART- DEVELOPER
16.15 SDP NIERUCHOMOŚCI – CENTRUM-NACZEP.COM
17.45 TUKANY CHAMIELEC ARCH.- OPORÓW TEAM
19.00 FIRECUDA BASKETBALL TEAM - JALAPENO
20.15 HOME BROKER- KOGENERACJA


8.12
9.30 JALAPENO- LEDIKO SNOW PANTHERS
10.45 LOTNIK BASKET WROCŁAW - GOLDEN
12.00 NBK- MOXLY BASKETBALL TEAM
13.15 PROJEKT WROCŁAW - BLUES
14.30 GWARDIA WROCŁAW – DRAGONS ŻMIGRÓD
15.45 WHYDUCKY - IHAVEFUN
17.00 DIABEŁKI- B-BALL STYL DZIERŻONIÓW
18.15 E-LASTMINUTE.PL – COLLINS AEROSPACE


14.12
9.30 TEAM-PLAST KK OLEŚNICA- FIRECUDA BASKETBALL TEAM
10.45 COLLINS AEROSPACE - KONIE
12.00 OVB- NBK
13.15 INVESTGRUPA- E-LASTMINUTE.PL

14.30 GOLDEN- POMINIĘCI W DRAFCIE
15.45 SALON NUMIZMATYCZNY - ŁŻE ELITY
17.15 PIO STUDIO ARCH. - ART- DEVELOPER
18.45 2 HILLS BASKET II- POTĘŻNE BĄBELKI
20.00 HASCO -LEK – SDP NIERUCHOMOŚCI


15.12
9.30 KOSZARKI- KSP GOSPODA
10.45 OPORÓW TEAM – COLLINS AEROSPACE
12.00 BLUES- SAMI SWOI
13.15 DRAGONS ŻMIGRÓD - MAD HORNETS
14.30 EXORGENIKA- GEPARD RETARDIEU
15.45 B-BALL STYL DZIERŻONIÓW- STO TWARZY GRZYBIARZY
17.00 MOXLY BASKETBALL TEAM – POGOART BASKET
18.15 ART.- DEVELOPER - ŁŻE ELITY


21.12
9.30 MEBLOBUD.PL - KOSZARKI
10.45 E-LASTMINUTE.PL – NG ENGINEERING
12.00 BIRSY-GRÓD ZŁOTNIKI
13.15 2 HILLS BASKET – OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLASKICH
14.30 CENTRUM-NACZEP.COM- ŁŻE ELITY
16.00 KOGENERACJA- PIO STUDIO ARCH.
17.30 BASKET TEAM LUBIĄŻ- DIABEŁKI
18.45 SALON NUMIZMATYCZNY – SDP NIERUCHOMOŚCI
20.15 KILLA BEEZ - HOME BROKER


22.12
9.30 KSP GOSPODA – LOTNIK BASKET WROCŁAW
10.45 KONIE- INVESTGRUPA
12.00 RAKIETY PÓŁNOC – MOXLY BASKETBALL TEAM
13.15 IHAVEFUN- EXORGENIKA
14.30 GEPARD RETARDIEU – GWARDIA WROCŁAW
15.45 NBK- PROJEKT WROCŁAW
17.00 POGOART BASKET - OVB

Z TEJ SAMEJ KATEGORII