TERMINARZ DALK I OLBA

26.02 (Sobota) - Kiełczów


9.00 - (2 LIGA DALK) OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH - BIRSY

10.15 - (2 LIGA DALK) KSP GOSPODA - POKONAMY FALĘ

11.30 - (1 LIGA DALK) Killa Beez - Rakiety Północ

12.45 - (2 LIGA DALK) 4 US - GRÓD ZŁOTNIKI

14.00 - (1 LIGA DALK) Suicide Squad - BD Konie

15.15 - (EKSTRALIGA DALK) SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII - WIENKRA

16.45 - (EKSTRALIGA DALK) TST KOGENERACJA - MIAMI VICE

18.15 - (1 LIGA DALK) Oporów Team - Blues Jelcz - Laskowice

19.30 - (2 LIGA DALK) GUESS WHO’S BACK BAKET KIDS - TEAM HANDSOME

20.45 - (1 LIGA OLBA) EZ 4 US - AM –TRANS LOGISTYKA


27.02 (Niedziela) - Kiełczów


9.00 - (2 LIGA DALK) 8 BALLERS - DELTA SZWADRON

10.15 - (2 LIGA DALK) PROJEKT WROCŁAW - DAJ SPOKÓJ

11.30 - (2 LIGA DALK) UŁOMNA - DRAGONS ŻMIGROD

12.45 - (2 LIGA DALK) GOLDEN - MKK MILICZ

14.00 - (2 LIGA DALK) MONEYBALL - GWARDIA WROCŁAW

15.15 - (2 LIGA DALK) PG CREW - POGOART

16.30 - (EKSTRALIGA DALK) WWW. KOMPAS - WROCŁAW .PL - ŁŻE ELITY

18.00 - (EKSTRALIGA DALK) AUTOTESTO 4 PIO - WM INSTALACJE

19.30 - (1 LIGA DALK) Od Deski - Goldlift - Podesty Ruchome

20.45 - (1 LIGA DALK) 2 Hills Basket II - OVB Allfinanz


05.03 (Sobota) - Górnickiego


9.00 - (2 LIGA DALK) KLIMAVIP.COM.PL - UŁOMNA

10.15 - (1 LIGA OLBA) BERENDSEN BRZEG DOLNY - MEBLOBUD

11.30 - (1 LIGA DALK) Od Deski - Killa Beez

12.45 - (1 LIGA DALK) OVB Allfinanz - Rosenthal

14.00 - (2 LIGA DALK) MKK MILICZ - MIAMI VICE 3

15.15 - (EKSTRALIGA DALK) MIAMI VICE - WIENKRA

16.45 - (EKSTRALIGA DALK) ŁŻE ELITY - CENTRUM-NACZEP.COM

18.15 - (1 LIGA DALK) Exorganika Meble - Goldlift - Podesty Ruchome

19.30 - (1 LIGA DALK) Oporów Team - 2 Hills Basket II

20.45 - (EKSTRALIGA DALK) WWW. KOMPAS - WROCŁAW .PL - WM INSTALACJE


06.03 (Niedziela) - Górnickiego


9.00 - (2 LIGA DALK) CZERWONE BYCZKI - WROCŁAW 71 ERS

10.15 - (1 LIGA DALK) Suicide Squad - MOXLY Basketball Team

11.30 - (2 LIGA DALK) TEAM PLAST KK OLEŚNICA - GKS GAUDIA TRZEBNICA ZDRÓJ

12.45 - (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA JUNIOR - GOLDEN

14.00 - (2 LIGA DALK) FIRECUDA BASKETBALL TEAM - PG CREW

15.15 - (1 LIGA DALK) AM-TRANS Logistyka - Leśne Dziadki

16.30 - (EKSTRALIGA DALK) AUTOTESTO 4 PIO - SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII

18.00 - (EKSTRALIGA DALK) TST KOGENERACJA - THE BIRD

19.30 - (EKSTRALIGA OLBA) CENTRUM–NACZEP.COM - WWW. KOMPAS-WROCLAW.PL

21.00 - (EKSTRALIGA OLBA) BLUES JELCZ-LASKOWICE - MIAMI VICE


12.03 (Sobota) - Kiełczów


9.00 - (2 LIGA DALK) KLIMAVIP.COM.PL - POKONAMY FALĘ

10.15 - (2 LIGA DALK) GWARDIA WROCŁAW - NG ENGINEERING 4 FUN

11.30 - (2 LIGA DALK) MEBLOBUD - SPARTA LEGNICA

12.45 - (1 LIGA DALK) Suicide Squad - 2 Hills Basket II

14.00 - (1 LIGA DALK) Od Deski - AM-TRANS Logistyka

15.15 - (EKSTRALIGA DALK) ŁŻE ELITY - TST KOGENERACJA

16.45 - (1 LIGA DALK) BD Konie - MOXLY Basketball Team

18.00 - (2 LIGA DALK) GKS GAUDIA TRZEBNICA ZDRÓJ - GRÓD ZŁOTNIKI

19.15 - (2 LIGA DALK) DELTA SZWADRON - PROJEKT WROCŁAW

20.30 - (EKSTRALIGA DALK) THE BIRD - CENTRUM-NACZEP.COM


13.03 (Niedziela) - Kiełczów


9.00 - (2 LIGA DALK) DRAGONS ŻMIGROD - KSP GOSPODA

10.15 - (2 LIGA DALK) TEAM HANDSOME - WROCŁAW 71 ERS

11.30 - (2 LIGA DALK) 4 US - 8 BALLERS

12.45 - (1 LIGA DALK) OVB Allfinanz - Inwestgrupa

14.00 - (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - MIAMI VICE 3

15.15 - (EKSTRALIGA OLBA) WWW. KOMPAS-WROCLAW.PL - MIAMI VICE

16.45 - (EKSTRALIGA OLBA) 2 HILLS BASKET II - CENTRUM–NACZEP.COM

18.15 - (2 LIGA DALK) FIRECUDA BASKETBALL TEAM - SALON NUMIZMATYCZNY M.WÓJCICKI

19.30 - (EKSTRALIGA OLBA) BLUES JELCZ-LASKOWICE - CONTROLTEC

21.00 - (1 LIGA DALK) Leśne Dziadki - Goldlift - Podesty Ruchome


19.03 (Sobota) - Górnickiego


9.00 - (1 LIGA OLBA) OVB ALLFINANZ - GDW HENRY KRUSE

10.00 - (2 LIGA DALK) KLIMAVIP.COM.PL - KSP GOSPODA

11.15 - (2 LIGA DALK) DAJ SPOKÓJ - DELTA SZWADRON

12.30 - (2 LIGA DALK) WROCŁAW 71 ERS - MKK MILICZ

13.45 - (1 LIGA DALK) AM-TRANS Logistyka - Animals

15.00 - (EKSTRALIGA DALK) MIAMI VICE - AUTOTESTO 4 PIO

16.30 - (EKSTRALIGA DALK) WM INSTALACJE - SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII

18.00 - (EKSTRALIGA DALK) WWW. KOMPAS - WROCŁAW .PL - CENTRUM-NACZEP.COM

19.30 - (EKSTRALIGA OLBA) CONTROLTEC - 2 HILLS BASKET II

21.00 - (2 LIGA DALK) POKONAMY FALĘ - GWARDIA WROCŁAW


20.03 (Niedziela) - Górnickiego


8.30 - (2 LIGA DALK) PROJEKT WROCŁAW - TEAM PLAST KK OLEŚNICA

9.45 - (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - TEAM HANDSOME

11.00 - (2 LIGA DALK) 8 BALLERS - GKS GAUDIA TRZEBNICA ZDRÓJ

12.15 - (2 LIGA DALK) MEBLOBUD - PG CREW

13.30 - (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA - FIRECUDA BASKETBALL TEAM

14.45 - (1 LIGA DALK) Rosenthal - Blues Jelcz - Laskowice

16.00 - (1 LIGA DALK) Leśne Dziadki - Od Deski

17.15 - (1 LIGA DALK) Exorganika Meble - Łobuzersi

18.30 - (1 LIGA DALK) Goldlift - Podesty Ruchome - Rakiety Północ

19.45 - (1 LIGA DALK) Oporów Team - Suicide Squad

21.00 - (2 LIGA DALK) GOLDEN - GUESS WHO’S BACK BAKET KIDS


26.03 (Sobota) - Górnickiego


9.00 - (2 LIGA DALK) TEAM HANDSOME - GOLDEN

10.15 - (1 LIGA DALK) Łobuzersi - Killa Beez

11.30 - (2 LIGA DALK) TEAM PLAST KK OLEŚNICA - 8 BALLERS

12.45 - (2 LIGA DALK) DAJ SPOKÓJ - GKS GAUDIA TRZEBNICA ZDRÓJ

14.00 - (1 LIGA DALK) AM-TRANS Logistyka - Rakiety Północ

15.15 - (1 LIGA DALK) Blues Jelcz - Laskowice - 2 Hills Basket II

16.30 - (EKSTRALIGA DALK) WWW. KOMPAS - WROCŁAW .PL - TST KOGENERACJA

18.00 - (EKSTRALIGA DALK) THE BIRD - WM INSTALACJE

19.30 - (EKSTRALIGA DALK) CENTRUM-NACZEP.COM - WIENKRA

21.00 - (1 LIGA OLBA) OVB ALLFINANZ - SUICIDE SQUAD


27.03 (Niedziela) - Górnickiego


8.30 - (2 LIGA DALK) DELTA SZWADRON - GRÓD ZŁOTNIKI

9.45 - (2 LIGA DALK) KLIMAVIP.COM.PL - DRAGONS ŻMIGROD

11.00 - (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - CZERWONE BYCZKI

12.15 - (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA JUNIOR - WROCŁAW 71 ERS

13.30 - (2 LIGA DALK) MEBLOBUD - SALON NUMIZMATYCZNY M.WÓJCICKI

14.45 - (2 LIGA DALK) PG CREW - OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

16.00 - (1 LIGA DALK) Animals - Exorganika Meble

17.15 - (2 LIGA DALK) GUESS WHO’S BACK BAKET KIDS - MIAMI VICE 3

18.30 - (1 LIGA DALK) MOXLY Basketball Team - Oporów Team

19.45 - (EKSTRALIGA OLBA) 2 HILLS BASKET II - WWW. KOMPAS-WROCLAW.PL

21.15 - (1 LIGA OLBA) KARRAMBA - GDW HENRY KRUSE


02.04 (Sobota) - Górnickiego


9.00 - (2 LIGA DALK) NG ENGINEERING 4 FUN - UŁOMNA

10.00 - (1 LIGA DALK) Goldlift - Podesty Ruchome - Killa Beez

11.15 - (2 LIGA DALK) MONEYBALL - POKONAMY FALĘ

12.30 - (1 LIGA DALK) Rakiety Północ - Łobuzersi

13.45 - (EKSTRALIGA DALK) WM INSTALACJE - MIAMI VICE

15.15 - (EKSTRALIGA DALK) WWW. KOMPAS - WROCŁAW .PL - SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII

16.45 - (EKSTRALIGA DALK) THE BIRD - AUTOTESTO 4 PIO

18.15 - (EKSTRALIGA DALK) CENTRUM-NACZEP.COM - TST KOGENERACJA

19.45 - (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - ŁŻE ELITY

21.15 - (1 LIGA DALK) Suicide Squad - Blues Jelcz - Laskowice


03.04 (Niedziela) - Górnickiego


8.30 - (2 LIGA DALK) OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH - SALON NUMIZMATYCZNY M.WÓJCICKI

9.45 - (2 LIGA DALK) BIRSY - POGOART

11.00 - (1 LIGA DALK) BD Konie - Rosenthal

12.15 - (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA JUNIOR - CZERWONE BYCZKI

13.30 - (1 LIGA DALK) MOXLY Basketball Team - OVB Allfinanz

14.45 - (1 LIGA DALK) Leśne Dziadki - Exorganika Meble

16.00 - (1 LIGA DALK) Od Deski - Animals

17.15 - (1 LIGA OLBA) AM –TRANS LOGISTYKA - BERENDSEN BRZEG DOLNY

18.30 - (1 LIGA DALK) Inwestgrupa - Blues Jelcz - Laskowice

19.45 - (2 LIGA DALK) GOLDEN - MIAMI VICE 3

21.00 - (EKSTRALIGA OLBA) MIAMI VICE - 2 HILLS BASKET II


09.04 (Sobota) - Górnickiego


9.00 - (1 LIGA DALK) Rosenthal - Inwestgrupa

10.15 - (2 LIGA DALK) 8 BALLERS - PROJEKT WROCŁAW

11.30 - (1 LIGA DALK) AM-TRANS Logistyka - Killa Beez

12.45 - (2 LIGA DALK) MONEYBALL - UŁOMNA

14.00 - (1 LIGA OLBA) SUICIDE SQUAD - KARRAMBA

15.15 - (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA - POGOART

16.30 - (EKSTRALIGA DALK) SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII - MIAMI VICE

18.00 - (EKSTRALIGA OLBA) CENTRUM–NACZEP.COM - CONTROLTEC

19.30 - (EKSTRALIGA OLBA) BLUES JELCZ-LASKOWICE - WWW. KOMPAS-WROCLAW.PL

21.00 - (1 LIGA DALK) 2 Hills Basket II - BD Konie


10.04 (Niedziela) - Górnickiego


9.15 - (2 LIGA DALK) MEBLOBUD - BIRSY

10.30 - (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - GOLDEN

11.45 - (2 LIGA DALK) POKONAMY FALĘ - DRAGONS ŻMIGROD

13.00 - (1 LIGA DALK) Goldlift - Podesty Ruchome - Animals

14.15 - (1 LIGA DALK) Rakiety Północ - Od Deski

15.30 - (2 LIGA DALK) CZERWONE BYCZKI - MKK MILICZ

16.45 - (2 LIGA DALK) 4 US - GKS GAUDIA TRZEBNICA ZDRÓJ

18.00 - (2 LIGA DALK) KSP GOSPODA - NG ENGINEERING 4 FUN

19.15 - (2 LIGA DALK) KLIMAVIP.COM.PL - GWARDIA WROCŁAW

20.30 - (1 LIGA DALK) OVB Allfinanz - Oporów Team


10.04 (Niedziela) - Kiełczów


9.30 - (2 LIGA DALK) OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH - FIRECUDA BASKETBALL TEAM

10.45 - (2 LIGA DALK) GRÓD ZŁOTNIKI - DAJ SPOKÓJ

12.00 - (2 LIGA DALK) DELTA SZWADRON - TEAM PLAST KK OLEŚNICA

13.15 - (1 LIGA DALK) Leśne Dziadki - Łobuzersi

14.30 - (EKSTRALIGA DALK) AUTOTESTO 4 PIO - ŁŻE ELITY

16.00 - (2 LIGA DALK) MIAMI VICE 3 - SPARTA LEGNICA JUNIOR

17.15 - (EKSTRALIGA OLBA) CONTROLTEC - MIAMI VICE

18.45 - (EKSTRALIGA OLBA) BLUES JELCZ-LASKOWICE - CENTRUM–NACZEP.COM

20.15 - (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - THE BIRD


23.04 (Sobota) - Górnickiego


9.00 - (2 LIGA DALK) TEAM HANDSOME - CZERWONE BYCZKI

10.15 - (1 LIGA DALK) Goldlift - Podesty Ruchome - AM-TRANS Logistyka

11.30 - (2 LIGA DALK) SALON NUMIZMATYCZNY M.WÓJCICKI - SPARTA LEGNICA

12.45 - (1 LIGA DALK) Łobuzersi - Od Deski

14.00 - (2 LIGA DALK) MIAMI VICE 3 - WROCŁAW 71 ERS

15.15 - (EKSTRALIGA DALK) WWW. KOMPAS - WROCŁAW .PL - MIAMI VICE

16.45 - (EKSTRALIGA DALK) ŁŻE ELITY - WM INSTALACJE

18.15 - (1 LIGA DALK) Rakiety Północ - Exorganika Meble

19.30 - (1 LIGA DALK) Rosenthal - Oporów Team

20.45 - (EKSTRALIGA DALK) AUTOTESTO 4 PIO - CENTRUM-NACZEP.COM


24.04 (Niedziela) - Górnickiego


9.00 - (2 LIGA DALK) 4 US - DAJ SPOKÓJ

10.15 - (2 LIGA DALK) FIRECUDA BASKETBALL TEAM - BIRSY

11.30 - (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - SPARTA LEGNICA JUNIOR

12.45 - (1 LIGA DALK) Inwestgrupa - BD Konie

14.00 - (1 LIGA DALK) OVB Allfinanz - Suicide Squad

15.15 - (2 LIGA DALK) NG ENGINEERING 4 FUN - MONEYBALL

16.30 - (EKSTRALIGA DALK) SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII - THE BIRD

18.00 - (2 LIGA DALK) GUESS WHO’S BACK BAKET KIDS - MKK MILICZ

19.15 - (EKSTRALIGA DALK) TST KOGENERACJA - WIENKRA

20.45 - (EKSTRALIGA OLBA) BLUES JELCZ-LASKOWICE - 2 HILLS BASKET II


07.05 (Sobota) - Górnickiego


9.00 - (2 LIGA DALK) POGOART - OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

10.15 - (1 LIGA DALK) Killa Beez - Leśne Dziadki

11.30 - (2 LIGA DALK) BIRSY - SPARTA LEGNICA

12.45 - (1 LIGA DALK) Animals - Rakiety Północ

14.00 - (1 LIGA DALK) Exorganika Meble - Od Deski

15.15 - (EKSTRALIGA OLBA) WWW. KOMPAS-WROCLAW.PL - CONTROLTEC

16.45 - (EKSTRALIGA OLBA) MIAMI VICE - CENTRUM–NACZEP.COM

18.15 - (1 LIGA DALK) BD Konie - Oporów Team

19.30 - (1 LIGA OLBA) EZ 4 US - BERENDSEN BRZEG DOLNY

20.45 - (EKSTRALIGA DALK) WIENKRA - AUTOTESTO 4 PIO


08.05 (Niedziela) - Górnickiego


9.00 - (2 LIGA DALK) GRÓD ZŁOTNIKI - 8 BALLERS

10.15 - (2 LIGA DALK) TEAM PLAST KK OLEŚNICA - DAJ SPOKÓJ

11.30 - (1 LIGA DALK) Rosenthal - Suicide Squad

12.45 - (2 LIGA DALK) GKS GAUDIA TRZEBNICA ZDRÓJ - PROJEKT WROCŁAW

14.00 - (2 LIGA DALK) TEAM HANDSOME - SPARTA LEGNICA JUNIOR

15.15 - (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - MKK MILICZ

16.30 - (1 LIGA DALK) MOXLY Basketball Team - Inwestgrupa

17.45 - (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - GUESS WHO’S BACK BAKET KIDS

19.00 - (1 LIGA DALK) Blues Jelcz - Laskowice - OVB Allfinanz

20.15 - (2 LIGA DALK) 4 US - DELTA SZWADRON


08.05 (Niedziela) - Kiełczów


9.00 - (2 LIGA DALK) DRAGONS ŻMIGROD - NG ENGINEERING 4 FUN

10.15 - (1 LIGA OLBA) MEBLOBUD - AM –TRANS LOGISTYKA

11.30 - (2 LIGA DALK) SALON NUMIZMATYCZNY M.WÓJCICKI - PG CREW

12.45 - (1 LIGA DALK) Łobuzersi - Goldlift - Podesty Ruchome

14.00 - (2 LIGA DALK) KSP GOSPODA - MONEYBALL

15.15 - (2 LIGA DALK) UŁOMNA - GWARDIA WROCŁAW

16.30 - (EKSTRALIGA DALK) MIAMI VICE - ŁŻE ELITY

18.00 - (EKSTRALIGA DALK) WWW. KOMPAS - WROCŁAW .PL - THE BIRD

19.30 - (EKSTRALIGA DALK) WM INSTALACJE - TST KOGENERACJA

21.00 - (EKSTRALIGA DALK) CENTRUM-NACZEP.COM - SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII


14.05 (Sobota) - Górnickiego


9.00 - (1 LIGA OLBA) GDW HENRY KRUSE - SUICIDE SQUAD

10.00 - (1 LIGA DALK) Killa Beez - Exorganika Meble

11.15 - (2 LIGA DALK) MKK MILICZ - TEAM HANDSOME

12.30 - (1 LIGA DALK) 2 Hills Basket II - MOXLY Basketball Team

13.45 - (1 LIGA DALK) Łobuzersi - AM-TRANS Logistyka

15.00 - (1 LIGA DALK) Blues Jelcz - Laskowice - BD Konie

16.15 - (1 LIGA DALK) Animals - Leśne Dziadki

17.30 - (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA JUNIOR - GUESS WHO’S BACK BAKET KIDS

18.45 - (2 LIGA DALK) PROJEKT WROCŁAW - GRÓD ZŁOTNIKI

20.00 - (1 LIGA OLBA) EZ 4 US - MEBLOBUD

21.15 - (1 LIGA OLBA) OVB ALLFINANZ - KARRAMBA


15.05 (Niedziela) - Górnickiego


9.00 - (2 LIGA DALK) CZERWONE BYCZKI - GOLDEN

10.15 - (2 LIGA DALK) B-BALL STYL DZIERŻONIÓW - WROCŁAW 71 ERS

11.30 - (2 LIGA DALK) BIRSY - PG CREW

12.45 - (2 LIGA DALK) SPARTA LEGNICA - OSIEDLE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

14.00 - (EKSTRALIGA DALK) MIAMI VICE - THE BIRD

15.30 - (EKSTRALIGA DALK) ŁŻE ELITY - SPORTHO KLINIKA ORTOPEDII

17.00 - (EKSTRALIGA DALK) TST KOGENERACJA - AUTOTESTO 4 PIO

18.30 - (EKSTRALIGA DALK) WM INSTALACJE - CENTRUM-NACZEP.COM

20.00 - (EKSTRALIGA DALK) WWW. KOMPAS - WROCŁAW .PL - WIENKRA

21.30 - (1 LIGA DALK) Inwestgrupa - 2 Hills Basket II


21.05 (Sobota) - Górnickiego


9.00 - (2 LIGA DALK) NG ENGINEERING 4 FUN - POKONAMY FALĘ

10.00 - (2 LIGA DALK) GWARDIA WROCŁAW - DRAGONS ŻMIGROD

11.15 - (2 LIGA DALK) KLIMAVIP.COM.PL - MONEYBALL

12.30 - (2 LIGA DALK) UŁOMNA - KSP GOSPODA

13.45 - (2 LIGA DALK) MEBLOBUD - FIRECUDA BASKETBALL TEAM

15.00 - (2 LIGA DALK) MKK MILICZ - SPARTA LEGNICA JUNIOR

16.15 - (2 LIGA DALK) MIAMI VICE 3 - TEAM HANDSOME

17.30 - (2 LIGA DALK) GKS GAUDIA TRZEBNICA ZDRÓJ - DELTA SZWADRON

18.45 - (2 LIGA DALK) 4 US - PROJEKT WROCŁAW

20.00 - (2 LIGA DALK) POGOART - SALON NUMIZMATYCZNY M.WÓJCICKI

21.15 - (2 LIGA DALK) CZERWONE BYCZKI - GUESS WHO’S BACK BAKET KIDS


Z TEJ SAMEJ KATEGORII